Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Romantikus, szerelemről szóló...

Romantikus, szerelemről szóló könyv amiben határozott nő szerepel?

Figyelt kérdés
A magyar tanárunk meg akarja szerettetni velünk az olvasást ezért azt adta fel házinak hogy olvassunk el egy olyan stílusú könyvet ami minket is érdekelne. Nem igazán szoktam olvasni ezért fogalmam sincs milyenek vannak ebben a témában, de azt tudom hogy szívesen elolvasnék egy olyan könyvet amiben egy határozott nő szerelmi élete szerepel! Tudtok ajánlani ilyet?

2016. szept. 10. 17:35
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Bár már csak antikváriumba lehet kapni de nekem nagyon tetszett Beverly C. Warren :Az ​eltűnt medál

Van benne szerelem , bár nem olyan sok és érdekes is , kissé régi nyelvezetű de mivel 1993-as eléggé tűrhető és érthető . A Julie kalandjairól szól , aki elszökött otthonról , mert fél nevelőapjától .Az én véleményem szerint elég határozott és kedves. Én se olvasok sokat de ez a könyv máig a kedvenc romantikus könyvem .

2016. szept. 10. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Jane Austen büszkeség és balítélet

Minden igaz rá, amit keresel és még vicces is! Az egyik kedvenc könyvem :)

2016. okt. 5. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Esetleg még tudtok ilyen könyveket? :)
2016. okt. 6. 08:59
 4/4 anonim ***** válasza:

milliárdos feleségek sorozat

Te vagy nekem a levegő

Várok rád

2016. dec. 29. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!