Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Milyenek a Rubin Pöttyös Könyvek?

Milyenek a Rubin Pöttyös Könyvek?

Figyelt kérdés
Eddig 2 ilyet olvastam, egyik a Várok rád, a másik a Bízz bennem. A többi rubin pöttyös is ilyesmi? Valaki le tudná írni röviden, hogy milyen fajta könyvek ezek? Csak mert a Várok rád nagyon bejött :p
2016. szept. 10. 20:51
 1/4 anonim válasza:
100%

Itt nagyon sok kérdés foglalkozik ezzel, szerintem megtalálod a jelentésre a választ, de én sok rubin pöttyös könyvet olvastam, egytől egyig mindet ajánlom, ezekre főleg egyébként a nagy izgalom, titkok, tragédiák vannak beleszőve a könyvbe (persze nem mindbe), na meg persze sok erotika! De bátran olvas el őket szép sorban, mert garantáltan élvezni fogod őket! :)

A kedvenceim egyébként:

Kylie Scott-Stage Dive sorozat, IMÁDOM!

Katja Millay-Nyugalom tengere

2016. szept. 11. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:

Én sok rubin pöttyös könyvet olvastam, egytől egyig mindet ajánlom, ezekre főleg egyébként a nagy izgalom, titkok, tragédiák vannak beleszőve a könyvbe (persze nem mindbe), na meg persze sok erotika! De bátran olvas el őket szép sorban, mert garantáltan élvezni fogod őket! :)

A kedvenceim egyébként:

Kylie Scott-Stage Dive sorozat, IMÁDOM!

Katja Millay-Nyugalom tengere

2016. szept. 11. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Bocsi, még egyszer elküldtem.
2016. szept. 11. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

A célközönség általában a 16-24 éves korosztály,

vagyis a new adult könyvek viseltetnek ebben a kategóriában. A szereplői leginkább egyetemisták.

A legtöbb Rubin Pöttyös könyv erotikus, de van olyan is, amiben nincs erotika!, vagy max. egyszer-kétszer fekszenek le a szereplők egymással (Hála Istennek! Nem tudom, mi a jó abban, ha tele van írva a könyv szexjelenetekkel.), de az sincs leírva részletesen, ilyenek pl. a Szeretni bolondulásig, a Nyugalom tengere, a Szívcsapás, a Hopeless. Ezek közül a Szívcsapás volt az, amit nem igazán tudtam megszeretni, viszont a többit imádtam. Amit még nagyon szerettem a new adult-os könyvek közül, bár nem Rubin Pöttyös, hanem VP-s (viszont több szexjelenet van benne, mint a legtöbb Rubin Pöttyös-ben), az Tammara Webber-től az Easy.

2016. szept. 12. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!