Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Az útvesztőben volt valami...

Frary Klaroline kérdése:

Az útvesztőben volt valami Thomas és Newt között vagy mi?

Figyelt kérdés
szóval az van hogy most nem értem Az útvesztőben volt valami Thomas és Newt között vagy mi?? Mert azt tudom hogy Newt meg fog halni. De előtte történ valami közte és Thomas között??????? mert alapjáraton shippelem őket. szóval ha megtudná nekem mondani hogy most mivan akkor írjon. De azt ne írjátok hogy olvassam el a könyveket mert a könyvek annyira nem érdekelnek csak ez a ship ez nagyon izgat hogy most mi az isten van

2016. szept. 10. 22:28
 1/2 anonim ***** válasza:
Nem, semmi. Ez van, de fetisizáld őket.
2016. szept. 11. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Newt halála előtt? Nem emlékszem teljesen, régen olvastam a könyveket, de valahogy így volt: természetesen nem volt köztük semmi. Newt rájött, hogy nem immúnis a betegségre. Thomas igen, ezért Newt adott egy kis levelet Thomasnak, és azt mondta, hogy tudni fogja, mikor kell kinyitnia. Később Newt totálisan megőrült. Thomas még mindig nem bintotta ki a levelet. Newt mérges volt rá, és odavágott neki valami olyasmit, hogy azt hitte barátok. Ekkor már Newt egy olyan helyen volt, ahol a Buggyantakat őrzik. Minhoval otthagyták őt. Thomas kinyitotta a levelet. Az állt benne, ha már teljesen elborult az agya, ölje meg, tehát ezért volt rá mérges Newt, mert nem tette meg. Majd valahogy később összefutnak, és akkor már Thomas, Newt kérésére lelövi őt. Nem biztos hogy így volt, ds valami hasonló. :)
2016. okt. 15. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!