Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Miért van az, hogy ha AO3-ra...

Miért van az, hogy ha AO3-ra random feltöltök egy ötvenaszavast, azt sokkal többen olvassák el, mint amibe időt és energiát fektettem?

Figyelt kérdés

2016. szept. 28. 16:17
 1/3 anonim ***** válasza:
Hol van kőbe vésve hogy a Föld nevű bolygón egy alkotást megtekintők száma arányos legyen az alkotó által belefordított időbe?
2016. szept. 28. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Én sokszor vagyok fent az oldalon (csak mint olvasó). És az a tapasztalatom hogy a rövidebb sztorik néha jobbak mint azok amik hetekig íródnak és több fejezetből áll.

Aztán ott van az idő tényező. eg rövid szöveget gyorsabban el tudnak olvasni az emberek mint a hosszabbakat.

És az utolsó fontos tényező a tartalom. hogy mi történik a sztorikban .

2016. szept. 29. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Heló!


Újságírásból hoznék egy példát.

Az emberek kevesebbet ovlasnak, ha nem oylanról van szó, amire ténylegesen időt akarnak szánni, mert hosszabb távon érdekli őket - könyv, szakújság...

Ha megnézzük, hogy egy napilapot átlagosan mennyi ideig olvasnak, a váalsz: két és három perc között.

Ez igaz aaz internetre is. Hiába minőségibb a hosszabb, ha annyi minden áll az ember rendelekzésére, hogy szelektálás közben akár akaratlanul is jobban értékeli a rövidebbet - és azt esetleg végig is olvassa.

2016. okt. 26. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!