Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » SZJG! Melyik könyvben van?

SZJG! Melyik könyvben van?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Melyik nap(vagy melyik könyvben)van az a rész,amikor Jeromé bejelöli Renit FB-n,mivel Arnold és Justine közös ismerősük,Cortez pedg belájkolja?



2016. okt. 9. 11:54
 1/2 anonim ***** válasza:

A Reményben jelöli be, de Cortez ekkor még féltékeny. A karácsonyi buli után mikor kellemes karácsonyt kíván Reninek azt lájkolja Cortez.

December 22., szerda

Hazaérve kihúztam magam a vacsi alól, mondván, hogy teleettem magam kürtős kaláccsal, aztán

egy kakaóval felmentem a szobámba, és csekkoltam a netet. Beléptem a Facebookra, mindenki pár

perce kommentelt, meg töltött fel fotót, meg ilyesmi, úgyhogy a többiek elvannak a szünetben. Virág

és Ricsi folyamatosan valami zenei játék eredményét posztolta, Andris és Robi videókat, Dave

bigyókat lájkolgatott, Macu felvett vagy harminc új ismerőst, Kinga csatlakozott karitatív

szervezetek oldalához, Zsolti állapotjelentése annyi volt, hogy „gyúr”, Jacques pedig idézeteket

osztott meg. Gábortól nem találtam semmit, túlságosan pörgött az oldal. A falamra benézve két poszt

fogadott, egy karácsonyi jókívánság alkalmazás Petitől, és egy Joyeux Noël üzenet… Jérôme-tól.

Elkerekedett szemekkel néztem, és már gyorsan ki akartam törölni, amikor észrevettem, hogy a

kitalált barátom posztját egy ember lájkolta. Idegesen odakattintottam, aztán felröhögtem. Cortez

volt. De vicces! ☺

2016. okt. 9. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Nagyon-nagyon köszönöm! :)
2016. okt. 9. 16:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!