Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Cat Patrick- Úgyis elfelejtem...

Cat Patrick- Úgyis elfelejtem (Forgotten). Valaki segít?

Figyelt kérdés
Vannak benne véres, gyilkosságos, megrázó jelenetek? Netán erotika? Hány éves kortól ajánljátok?
2016. okt. 10. 19:53
 1/3 Márciuska ***** válasza:
Semmi véres, semmi erotika. Vannak benne komoly gondolatok, de nyugodtan ajánlanám akár 13 évesnek is.
2016. okt. 10. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Sírós könyv

Van benne megrázó több jelenet is. Én is ajánlanám simán 13 évesnek, de azért ezek komolyabb témák, tehát személyiségtől is függ. Csak önygilkosság van benne, vérről konkrétan nincsen szó, de van benne megerőszakolás. ANNYIRA részletesen nincsen leírva, de még így is felkavar.

2016. okt. 11. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Előzőválaszoló vagyom

Elnézést, összekevertem egy másik kérdéssel(hogy van-e a tizenhárom okom volt c. konyvben gyilkossag, stb, lehet pont ugyanaz az ember irta ki a ket kerdest)és erre akkor jöttem rá, mikor már elküldten a választ

Tenyleg nincsen benne semmi kulonos

Meg egyszer bocsanat..

2016. okt. 11. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!