Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Pszichológiai könyvek fiatalok...

Pszichológiai könyvek fiataloknak?

Figyelt kérdés
A barátnőmnek most lesz a szülinapja (18.), és gondoltam hogy az egyik ajándék egy könyv lenne. Mivel pszichológus akar lenne, gondoltam valami ilyesmi témában vennék, de nem vagyok otthon, tudnátok ajánlani valami érdekes könyvet?
2016. okt. 16. 13:50
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem tudom, hogy a gyerek vagy felnőtt vonal érdekli-e inkább.De ha a gyerekek, akkor Ranschburg Jenő nagyon jó,általánosságban a pszichológiáról az Atkinson: Pszichológia könyvet szokták ajánlani.Bagdy Emőke,Popper Péter könyvei elég népszerűek, illetve kifejezetten az ő generációjáról Tari Annamáriának jelentek meg könyvei.
2016. okt. 17. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szőllős Péter - A pszichológia nagykönyve

Gordon Dryden és Dr. Jeanette Vos - A tanulás forradalma I-II.


Ezek a könyvek nagyon-nagyon jók! 18/L :)

2016. okt. 17. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítséget! Végül Bagdy Emőke - Ma még nem nevettem című könyvét vettem meg, remélem elnyeri a barátnőm tetszését.
2016. nov. 9. 20:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!