Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Melyik a legjobb könyvesbolt...

Melyik a legjobb könyvesbolt szerintetek (pl:Alexandra, Libri. )?

Figyelt kérdés
2016. okt. 24. 22:19
 1/2 anonim ***** válasza:

Én eddig a Libri- vel mindig elégedett voltam! Van egy két könyv, ami máshol olcsóbb, viszont elég sok akciójuk van.

Ha írok nekik segítségért; gyorsak, precizek és kedvesek. Több könyvet is beszereztek már nekem, ami " beszerezhetetlen volt ". A boltban is, kedvesek és segítőkészek. + én teljesen ki tudom használni a pontgyűjtő funkciót, és minden előnyt, ami a kártyával jár. Jó ötletnek tartom, az ajándékkártyát is! :)

2016. okt. 25. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Könyvmolyként elég sok könyvet vásárolok. A héten is jön majd egy adag. Illetve leginkább rendelek, nekem úgy jobban megéri. A librinél nem vagyok regisztrálva.


Az alexandra a személyes kedvencem, az 1 napos szállítás miatt. Illetve azért mert onnan lehet leghamarabb hozzájutni a kedvenc íróm legújabb köteteihez.


A szukits-ot is szeretem, ott hatalmas akciókat fogtam ki idén többször is. Kb 20 ezer ft körüli összeget spóroltam meg így.


Vaterán is szoktam vásárolni, ha olyan könyv kell amit máshol nem találok, azzal sem volt eddig problémám.


Jövőre a bookline-t is ki fogom majd próbálni, sok könyvet megtaláltam ott, amiket máshol nem, és a szintén könyvmoly barátnőim ajánlották többen is.:)

2016. okt. 27. 02:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!