Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Tudtok ilyen konyveket ajanlani?

Hullocsillag_2 kérdése:

Tudtok ilyen konyveket ajanlani?

Figyelt kérdés
Fantasy konyvek erdekelnenek, amiben van romantika/szerelmi szal, de nem az amitol mar hanyok annyira romantikus. Nincsen benne szerelmi haromszog, negyszog tehat 2 ember szerelmi kialakulasarol szol, de nem ez a konyvnek a lenyege. Lehetoleg mai legyen, ne ilyen Mac Cabot konyvek, meg Buszkeseg es balitelet felek. Cassandra Calt ne irjatok, a konyveit nem szeretem. Ilyenkre gonolok mint PL: Sophi Jordan: Tuzlang, Szokesben. Rachel Hawkins: Hex Hall, Kisertetsuli. Jennifer L. Armentrout: Luxen sorozat. Lehetoleg 17-21 ev kozotti LANYOKROL szoljon. Elore koszonom a valaszokat.

2016. nov. 4. 14:47
 1/5 A kérdező kommentje:
Cassandra Clare*-t ne mert neki a konyveit nem szeretem. Most vettem eszre, hogy rosszul irtam
2016. nov. 4. 14:56
 2/5 anonim ***** válasza:
Hm, esetleg Sandra Resignernek (azt hiszem így írják, de nem vagyok benne biztos), van Az elfek öröksége c. kötete. A történet félig meddig sablonos, de eléggé olvastatja magát szerintem. A történet nem mindig életszerű (ha elolvasod megérted miért) ,de egészében nem olyan rossz. Nézz utána a Moly.hu-n! ;)
2016. nov. 4. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Kicsit több rétegű szerelmi sztorinak is mondható, de komolyabb sokszögek szerintem nincsenek benne, szóval Üvegtrón sorozat.

Angelfall, itt van szerelmi szál, de többet fektetett az írónő magába a sztoriba szerintem, de ez így jó.

Esetleg még ott Silber, bár nekem annyira nem jött át, de ízlések és pofonok.

Mercy Falls farkasai-ban sincs sokszög, aranyos kis sztori, de megvallom az írónő egyik könyve se nyűgözött le engem.

Sötéterő trilógiában, ha azt vesszük akad 3szög, de szerintem nem vészes, én szerettem olvasni.

A Legendet most kezdtem el, de jónak ígérkezik, bár van egy olyan gyanúm, hogy lesz 3szög, de nem hinném, hogy akkora szerepet kap majd. Nem kifejezetten fantasy, de nem is a mai szokványos világban játszódik. Olyan Éhezők viadala feeling, de mégse.:D

Másik amit nagyon ajánlok az a Halhatatlanság szabályai.

2016. nov. 4. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Patrick Rothfuss. A királygyilkos krónikái sorozat.
2016. nov. 5. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nagyon szepen koszonom a valaszokat, konkretan eletet mentettetek!:D
2016. nov. 6. 12:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!