Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » A végzet ereklyéi, a Pokoli...

A végzet ereklyéi, a Pokoli szerkezetek és a gonosz fortélyok milyen sorrendben következnek?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy milliószor megkérdezték már, de azóta egy teljesen új trilógia is megjelent,a Gonosz fortélyok. Valaki tudja esetleg, hogy melyik könyv után melyiket érdemes elolvasni?

2016. dec. 9. 09:07
 1/2 anonim válasza:
Az első szerintem amit olvasni érdemes a Pokoli szerkezetek, ami után kb 100 évvel játszódik a Végzet ereklyéi és sok utalás is van benne az előző sorozatra amit csak annak az olvasásával fogsz érteni. Ezek után jön a Gonosz fortélyok amiben a főszereplőket már a Végzet ereklyéiben megismerheted mellékszereplőként.
2016. dec. 9. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Az írónő ajánlása a végzet ereklyéi és a pokoli szerkezetek sorrendjét illetően ez:

Végzet ereklyéi 1

Végzet ereklyéi 2

Végzet ereklyéi 3

Pokoli szerkezetek 1

Végzet ereklyéi 4

Pokoli szerkezetek 2

Végzet ereklyéi 5

Pokoli szerkezetek 3

Végzet ereklyéi 6


A gonosz fortélyokról még nem is hallottam, így azt nem tudom belőni.

2016. dec. 11. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!