Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Anyukámnak keresek könyvet....

Anyukámnak keresek könyvet. Nagyon szereti Dél-Koreát. Tudtok ajánlani olyan könyvet, ami dél-koreai vagy ott játszódik?

Figyelt kérdés
2016. dec. 14. 13:08
 1/4 The magic of banana ***** válasza:

Nekem ez nagyon tetszett

[link]

2016. dec. 14. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi.
2016. dec. 14. 20:03
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha szereti Dél-Koreát, akkor valamilyen szinten Észak-Korea is érdekli. Sok olyan könyv van ami észak-koreaiak visszaemlékezése, hogy milyen az ország, ahonnan megszöktek, ezek szerintem nagyon érdekesek, ilyen pl: Blain Harden: Szökés a 14-es táborból, Lee Hyeonsoo: A lány hét névvel, Park Jeonmi: Élni akartam, Barbara Demick: Nincs mit irigyelnünk a világtól. Én ezeket mind olvastam és bátran ajánlom őket mert szerintem nagyon jók, annak ellenére hogy milyen szörnyűségekről szólnak. Remélem tudtam segíteni:)
2016. dec. 17. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Ezek nem igazán érdeklik őt. Dél-koreai sorozatokat szeret nézni és nem nagyon szereti a nyomasztó dolgokat, de köszönöm.:)
2016. dec. 18. 21:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!