Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Harry Potter rajongók! Kivel...

Harry Potter rajongók! Kivel járnátok?

Figyelt kérdés

Természetesen fiúk válasszanak lányt, lányok pedig fiút és szigorúan a Harry Potter világból! :D

Válaszaitokat indokoljátok kérlek :) köszi



2016. dec. 20. 22:32
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
100%
Liberálisok már most visítanak, hogy homofób a kérdés! :D
2016. dec. 20. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim válasza:
100%
Te csak ne mondd meg, hogy én kit választhatok. Dobbyval szeretjük egymást és kész.
2016. dec. 20. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
100%
Ginny-vel mert nagyon bírom a bátorságát, a humorát meg a filmek alapján külsőre is tetszik. :D
2016. dec. 21. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
100%

Dumbledorerral mert vele sosem unatkoznék:D Amúgy tudom hogy meleg de naxD


De Fred vagy George is tetszene, ahogy Harryvel is szívesen járnék:D

Mert velük is izgalmasak a mindennapok.

Lupinnal is, mert felelősségteljes, jó apuka, aranyos és szeretnivaló^^

Siriussal, mert kívül-belül imádom:p

James Potterel mert felnőtt korára sokkal felelősségteljesebb, vicces, aranyos és bármit feláldozna a családjáért.


Hát igen, tudnám sorolni...:D

Így végiggondolva James lenne az, akivel a leginkább szeretnék járni (ha igazi lennexd)

2016. dec. 21. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
100%

Jelentkezem, én lányként a lányokat szeretem :D

Deeeee ettől még szerintem Pitonnal. (Ezt az ellentmondást. De vallom, hogy mindenkinek van egy férfi és egy nő crush-a, szexualitástól függetlenül, és nekem maga Piton, ha kitalált karakter, élőben meg Harry Shum Jr, de ő nem HP színész :D)

2016. dec. 21. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
100%

Hát ha Hermione ugyanaz lenne, mint a filmben, akkor egyértelműen vele.

Ha nem, akkor az ázsiai csaj.

2016. dec. 21. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
Én csak a filmeket, remélem beférek azért :D Szintén lányokat szeretem, ÉS midőn meglepetés, de én is Pitonnal. Nem tudom,hogy a könyvek mennyire részletezik őt, de sokkal, sokkal több van benne szerintem, mint amennyit mutat magából. Van egy szerethető oldala.
2016. dec. 21. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:

Lány vagyok és a fiúkat szeretem.

Hát nálam James Potter, Sirius Black, vagy Remus Lupin lenne a legesélyesebb. (Khm tekergő fan khm).

De Fred vagy George Weasleyt sem utasítanám el, illetve Harry is jöhet, de akkor inkább a könyvbeli éne kéne. Illetve a legújabb generáció tagjai közül is bárkit elfogadnék. Mondjuk a top három onnan Luis, James és Albus.

2016. dec. 23. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
Én tuti Fredet választanám :D. Imádom őket Georggal, de Fredet valahogy mindig jobban szerettem. Vagy a fiatal Siriussal.
2016. dec. 23. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
Ronnal szerintem járnék, életben is egy hasonló karakter tetszik jelenleg.
2016. dec. 25. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!