Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Cassandra Clare-től a Hamuváro...

Cassandra Clare-től a Hamuváros nincs meg valakinek rajongói fordításban? És Szilvássy Lajos-könyveket honnan tudnék letölteni?

Figyelt kérdés
Előre is köszi!
2010. máj. 3. 16:51
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Szilvási Lajos a becsületes neve. Csak így egyszerűen. Letöltéssel nem kell foglalkoznod, mert itt a jó hír: könyvei kaphatóak a könyvesboltokban és antikváriumokban!


Terminus

2010. máj. 3. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

Ezúton is szeretném megköszönni a szíves felvilágosítást, és ajánlani magam, illetőleg ujjongani, hogy voltál kedves ezt az égbekiáltó, súlyos helyesírási hibát a figyelmembe ajánlani!

Továbbá fogadd őszinte, és szívből jövő bocsánatkérésem, amiért voltam oly gyarló, és megfordult az ostoba fejemben a letöltés undorító gondolata, ezek után ígérem, csak és kizárólag azon fogok ügyködni, hogy pénzt izzadjak, és élvezzem Szilvási Lajos könyveit.

Köszönöm, hogy a helyes útra tereltél.

Alásszolgája: Lívia

2010. máj. 4. 18:07
 3/11 anonim ***** válasza:
Nagyon szívesen!
2010. máj. 8. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Egyébként azért fontos helyesen írni egy író nevét, mert ha helytelenül használod, akkor nem fogsz rátalálni a könyveire. Így a tolvajkodó letöltőknek is fontos lenne a pontos névhasználat. Szilvássy Lajosra rákeresve nem kapod meg Szilvási Lajos könyveit, te nagyokos.
2010. máj. 8. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Jólvan, belátom, hogy ebben igazad van. Meg a letöltésben is. De egyszerűen nem vehetek meg minden könyvet, ami érdekel, mert annyi pénze még talán Bill Gates-nek sincs.

Amúgy meg köszi, hogy az antikváriumokat említetted, nem is gondoltam így hirtelen, hogy egyáltalán ott is kereshetem Szilvási könyveit.

A "nagyokos" titulust megtartom, mindig is tetszett, szó ami szó, de Cassandra Clare-ről nem teszek le, mert azt tényleg nem fogom megvenni.


Szóval....valaki más?????

2010. máj. 8. 18:01
 6/11 anonim ***** válasza:
Én is szeretnék rengeteg könyvet megvásárolni, de mivel nincs annyi pénzem, megértem, hogy nem lehet minden az enyém. Remélem egyszer majd sor kerül azokra a könyvekre is, amiket most pénzhiány miatt ki kell hagynom. Addig is olyanokat olvasok, amik már megvannak.
2010. máj. 9. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Azér prószálj meg kiolvasni egy könyvet úgy uszkve százszor. Azután érdekelne a véleményed, h nem-e olvasnál valami újjat még ha le is kell tölteni.

De ha akarod veheted példának az enyémet ugyanis egy nap kb. 800 oldalt tudok kiolvasni. (Nem vicc.) Úgyhogy anyám közölte, h ha könyvet akarok akkor inkább töltsem le magamnak, mert ő ugyan nem fogja finanszírozni az olvasásmániámat.

De ha akarod te megprószálhatod. Sztem egy hét alatt kiolvasnálak a vagyonodból.

Ja és ne fáradj azzal h az én helyesírásomat kritizálod mert teljes mértékben úgy írok ahogy a többi tizenéves. Tiszteletedre még az első két hogy-ot is leírtam és még vesszőt is tettem.

Ez a Hamuváros első fejezete de ez is több a semminél: [link]

2010. aug. 11. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm, hogy kiállsz mellettem..én is így vagyok. Egy ezeroldalas könyv nekem kismiska :)

És köszönöm a linket! :]

2010. aug. 12. 13:12
 9/11 anonim ***** válasza:

Hy, én vok az előző válaszoló is. ( a mániákus olvasó)

Megvan a Hamuváros írd meg privibe az e-mailedet és szivesen elküldöm.

2010. szept. 26. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Hy, megin én vok. Innen is le tod szedni:

*****



* Automatikusan eltávolított tartalom.
2010. szept. 28. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!