Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Cassandra Clare szerintetek...

Cassandra Clare szerintetek hogyan fogja megoldani Julian és Emma kapcsolatát?

Figyelt kérdés

Aki olvasta a lady midnightot az tudja mire gondolol.

Jules és Emma parabataiok.

Én olyasmikre gondolok, hogy valahogy megszakad köztök majd a kötelék. Persze addig szenvednek egy sort az biztos. De szerintem a végére találnak valami megoldást. Pl. Clary kitalálhatna egy új rúnát, ami eltörli a parabatai kapcsolatot. Ha kitalálta a fogamzásgátló rúnát, miért ne?

Nektek milyen ötleteitek vannak?



2017. jan. 3. 23:40
 1/6 A kérdező kommentje:

*Lady Midnight

** mire gondolok.

Bocsánat az elírásért.


Ha valakit érdekelne... most olvastam egy érdekes véleményt, miszerint a kulcs Cortana, Emma kardja.

Mivel a könyvben elég sokszor ki van mondva konkrétan, hogy a kard hatalmas erejű, nagy múltú, értékes, nem csak egy szimpla kardocska. Saját neve van, és a leghíresebb kovács készítette. Valamint, elhangzik, hogy mindent(!) átvág. Magától persze senki nem gondolja, hogy a ,,mindent" gondolati dolgokra is vonatkozna... de miért ne?

Szerintem lehetséges.

2017. jan. 4. 22:16
 2/6 ciccca baba ***** válasza:
Én is pont akartam írni, hogy Deszynél olvastam, hogy valószínűleg a kard lesz a megoldás (főleg, hogy az írónő nem igazán szokta csak úgy véletlenül nevén nevezni a dolgokat/kardokat). Egyszer mindennek jelentősége lesz
2017. jan. 6. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Na igen:D


Csak jelenne már meg a folytatás!

2017. jan. 7. 14:35
 4/6 anonim ***** válasza:

Sziasztok!

Tudom, hogy nem éppen ide vág, de kellene egy kis segítség. Jelenleg a Mennyei tűz városánál tartok az olvasásban. A kérdésem az lenne, hogy „kell-e” olvasnom a Történetek az árnyvadász akadémiáról sorozatot is, mielőtt belekezdenék az éjfél kisasszonyba? Van esetleg valami visszautalás ezekre a könyvekre, vagy teljesen független és nem lesz zavaró, ha ezeket nem olvastam. Vagy érdemes lenne akkor a sorrendet betartva ezeket is megvennem? Érdemes egyáltalán elolvasni őket?

A válaszokat előre is köszönöm!!

2017. márc. 28. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Utolsó válaszoló (új kérdező): Nem muszáj elolvasnod, de mindenképp megéri. Rövid novellák, néhány óra alatt átrágod magad az összesen. A Magnus krónikák abszolút kihagyhatók előtte. Összességében, nyugodtan kezdj bele a Lady Midnight-ba nem maradsz le semmi olyanról amit nem mondana újra el a LM.
2017. máj. 27. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Amikor olvastam, én is mindig Cortanára gondoltam. Megoldás lenne a problémára, viszont én örülnék neki, ha olyan megoldás lenne, amiben nem kéne szétszakadniuk egymástól.
2017. jún. 30. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!