Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Az Utazók című film melyik...

Az Utazók című film melyik könyvből kapta az ihletet?

Figyelt kérdés
Idén fog megjelenni a mozikban a film és tudom, hogy van egy könyv is ugyan ezzel a sztorival, csak a címét nem tudom.
2017. jan. 5. 19:45
 1/4 anonim ***** válasza:

"Passengers is an original story, but that story is written by someone with respect for the tradition of great and thought-provoking science fiction in film."


[link]


Semelyikből, de a film kitalálója tiszteli a sci-fi műfaj hagyományait.

2017. jan. 5. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Egy hasonló alaptörténetű ifjúsági könyv valóban létezik

Beth Revis - Túl a végtelenen

2017. jan. 7. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Tegyük hozzá, hogy Beth Revis könyve 2011-ben lett kiadva, Jon Spaihts pedig 2007-ben írta meg a forgatókönyvet.


Amúgy íme a válasz, egyenesen a szerzőtől:

[link]


Úgy látszik kellett egy kis idő, míg Hollywood meglátta benne a fantáziát, mert mint könyv, biztos jó, de mint film, inkább művészfilm. Láttam a filmet, nekem tetszett, de nem az a klasszikus sci-fi, amire az emberek gondolnának. :) Talán jobb is. És hát kellett is hozzá 4 nagy(obb) név, hogy a film eladható legyen.

2017. jan. 14. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

NEM azt mondtam, hogy onnan jött az ihlet!


Csak annyit mondtam, hogy van hasonló történetű könyv... amivel könnyen összeköthette a filmet.

2017. jan. 15. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!