Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Én egy író vagyok, (eddig nem...

Én egy író vagyok, (eddig nem jártam túl sok sikerrel) és én most egy teljesen különálló Dragon Ball sorozatot kezdtem el írni. Kifogytam az ötletekből. Dragon Ball rajongók ti mit szeretnétek látni egy Dragon Ball folytatásban?

Figyelt kérdés
Tartalma:Cell tornájával kezdődik az első két rész.(amit feldolgoztam...)És Son Goku halott.Bulma feltalált egy szert amivel mindenki ugyanolyan fiatal maradt.Ám egy nap Son Goku engedélyt kér,így visszatérve a földre figyelmezteti fiát,Gohant a közelgő Majin Buu veszélyről.Ám Babidi feltámasztja a régi ellenfeleket,ők a katonái lesznek,akiket Son Gokuékra küld,hogy évekig feltartsák őket,hogy kikeljen Buu.(Van olyan,hogy nincs ellenfél,viszont megfeletkeznek a közelgö veszélyről!(Amúgy már kb.több,mint a közepén járok.)

2017. jan. 24. 14:45
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Grupi Bulmával.
2017. jan. 24. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Hát, hajrá. Új támadások, új csillagharcos szintek... Ennek mindenki örül.
2017. jan. 24. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Kössz!Majd valamikor megírom ide a folytatást!:)
2017. jan. 24. 20:47
 4/11 anonim ***** válasza:
Miért talált fel Bulma olyat, hogy mindenki fiatal maradjon? Gohannak miért jó ha gyerek marad? Ha ezek megvannak válaszolva, akkor még jó is lehet.
2017. febr. 9. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Azert mert miután cell megoli gokut azután eltelik50év es visszater goku senki nem elne max goten,gohan!Gohan azert marad gyerek mert akkor meg szeret harcol,meg meg van benne a kuzdo szellem ami leapadt benne buu s harcok utan mert osszehazasodik Videllel es nincs ideje edzeni.ok.pl.dolgozik,jatszik a gyerekkel(Pannal)es Videllel sokat szerelmeskedik.Utoljara Arany Dermesztő katonai ellen harcolt mert Dermesztő maga helyett a katonait kuldte hogy irtsak ki a fold lakossagat bosszubol mert ne! Tud gokuval harcolni.Az egesz konyvembeb amit irok arrol szol h azert dolgoznak a superharcosok h elerjek az SSJ2 szintet.Viszont ha a kommentelok uj szintet akarnak akkor feljavitom az Ultra Super csillagharcos szintet!Kicsit feldolgozom az ultra super csillagharcos szintet, h ne veszitsek el a gyorsasagot es abbol meg nyuljon ki tobb szint!Egyebkent a Dragon Ball Z 3.(es egyben utolso)tortenet szaljat dolgozom fel.Jo kerdes volt,köszönöm!😀
2017. febr. 9. 15:15
 6/11 anonim ***** válasza:
Ha ugy kezdődik,h songoku halott,akkor hogy van tovább?
2017. febr. 11. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Örülnétek új szintként az Ultra Super Saiyan feldolgozás ának?(Nem lenne lassú a használója,sőt 10x gyorsasága lenne, az ereje is megnőne10x.Nem kéne a használójának megtanulni az azonnali átvitelt,aki eléri ezt a szintet azalapból tudná használni Ultra gyors azonnali átvitelként!új alapbóltudná a felhasználó ezeket a technikákat:Slim kamehameha, Genki sugár(10x gyengébb mint egy Genki golyó de egy Genki sugár egy csapásra megölné Cellt akkora ereje van.),Ultra gyorrs azonnali átvitel.Izomtömege10xmegnőne,ezáltal A ereje is 10x nő meg.))Persze ebből nyúl
2017. febr. 13. 15:22
 8/11 A kérdező kommentje:
Persze ebből nyúlna ki Ultra Super Saiyan 2,3,God.2 tudna:megnőne azereje 5x,gyorsasága 10x,teknikája:Genki sorozat(apró Genki gömbök lövöldözése,egymdb erősebb egy kicsivel mint a genki sugár.),Energy gömb,(10x erősebb mint egy sima KI gömb,villámok cikàznak körülötte,és akkora mint egy fél normális felnőtt férfi test.)Dead sugár,(hasonló mint a kamehameha csak egykicsit erősebb,jobban tud sebezni,egy ilyen egy ellenfelet elporlaszt)Energy bilincs.
2017. febr. 13. 15:32
 9/11 A kérdező kommentje:
Ha akarjátok leírom az Ultra Super Saiyan 3-atis!!😁
2017. febr. 13. 15:34
 10/11 anonim ***** válasza:
Leginkább brutálitást mert a Z nagyon durva volt a Super egyáltalán nem
2022. nov. 1. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!