Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Milyen állatok illenek az...

Milyen állatok illenek az alábbi saját szereplőimhez?

Figyelt kérdés

Egy HP univerzumban játszódó történeten (fanfiction) dolgozom, arról szól, hogy öt barát elmegy a Roxfortba, stb. Kitanulják az animágiát, de nem tudom, hogy pontosan milyen állatok legyenek.

Karaktereim:

Willy: Jóképű, menő, stílusos, nagy nőcsábász, szinte minden lányt meg tud szerezni. Kviddicsezik, terelő. Sötétbarna haja, barnás szemei vannak. Elég izmos. Nem annyira tehetséges varázsló.

Scott:

Kedves, segítőkész, aranyos személyiség. A lányok oda vannak érte. Szerény. Magas, erős, izmos. Világosbarna haja, zöld szemei vannak. Ügyes pálcaforgató.

Rob:

Elég ügyes varázsló, van egy barátnője (Narcissa Parker) sok közös vonásuk van pl. nagy hipogriff rajongók. Világosbarna haja, világoszöld szemei vannak.

Nick:

A legokosabb tanuló az egész iskolában. Pálcáját eszeveszett sebességgel képes forgatni egy párbaj során. Rengeteg bűbájt, varázslatot, rontást, ártást, átkot ismer. Alacsony, szemüveges, visszahúzódó, szeplős, fekete hajú, sötétbarna szemű. Mindenki gyengének gondolja, de valójában erős jellem.

Molly:

A csapat egyedüli lány tagja. Szőke hajú, kék szemű, kedves teremtés. Elég csinos. Megvan a maga tudása, mindig becsületesen tanul.



2017. febr. 6. 18:00
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

Willy: medve vagy farkas

Scott: szarvas

Rob: sas

Nick: gőte

Molly: galamb vagy fehér nyúl

2017. febr. 6. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%

Will:Bika

Scott:Kutya

Rob:Róka

Nick:Bagoly

Molly:Macska

2017. febr. 6. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm!
2017. febr. 6. 18:38
 4/14 anonim ***** válasza:

Will: menyét

Scott: kígyó

Rob: szalamandra

Nick: farkas, hiúz, puma, mindenképp valami ragadozó :3 Kiscica *^*

Molly: kutya

2017. febr. 6. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

Hát... fontos, hogy angliában őshonos állat legyen? Mármint gondolom egy zsiráf érdekesen nézne ki.

Willynek jó a medve szerintem is. Esetleg egy oroszlán jöhetne még szóba; de kétlem, hogy abból sok szaladgálna az angoloknál.

Scott: kutya.

Rob: ló

Nick: valami madár szerintem. Holló vagy sas. Ha nem madár, akkor róka.

Molly: nyuszi

2017. febr. 7. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Háát... igazából valami Angliában megtalálható/előforduló állat legyen inkább! Köszönöm az eddigi válaszokat!
2017. febr. 7. 17:08
 7/14 A kérdező kommentje:

Végül kitaláltam:

Scott - Barna medve

Willy - Szürke farkas

Rob - Szirti sas

Nick - Gyöngybagoly

Molly - Mosómedve


De nagyon nagyon sokat segítettetek!!!!! Ment a zöld mancs! Köszönöm!

2017. febr. 7. 19:03
 8/14 A kérdező kommentje:
Még fogadok válaszokat!
2017. febr. 8. 16:20
 9/14 A kérdező kommentje:

Scott - Barna medve

Nick - Szürke farkas

Willy - Mosómedve

Rob - Szirti sas

Molly - Gyöngybagoly


Így jó?

2017. febr. 8. 17:52
 10/14 anonim ***** válasza:

Szerintem Nick-nek jobb lenne valami gyík, vagy ( ahogy előttem mondták) gőte. De egyébként jó. Sok sikert a fanfictonodhoz!

Ha küldesz egy linket, szívesen elolvasom!;)

2017. febr. 8. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!