Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Hogy is van ez A tűz és jég...

Hogy is van ez A tűz és jég dalában a seregekkel?

Figyelt kérdés

Kicsit zavaros nekem,a Sárkányok tánca utolsó fejezetei(gondolok itt elsősorban Theon és Asha utolsó fejezeteire),illetve a Tél szeleiből megjelentetett Theon fejezet alapján,hogy Roose Bolton seregének mekkora részét küldte ki Deresből Stannis ellen,és azokkal mi történt.(Ramsay Havas Jonnak küldött levelétől most tekintsünk el,csak a biztos dolgok érdekelnek.)

Olyasmikre emlékszek,hogy Bolton ki akarta küldeni a Freyeket meg Lord Manderly embereit is.Viszont konkrétan nem volt leírva,hogy kik mentek ki végül.Meg volt valami olyasmi,Theon Tél szelei fejezetében,hogy a Freyek meghaltak. Jó lenne,ha valaki össze tudná nekem foglalni a dolgokat.

Előre is köszi!



2017. febr. 9. 19:51
 1/5 anonim ***** válasza:
2017. febr. 9. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszi,itt jól le van írva. :)
2017. febr. 10. 17:06
 3/5 anonim ***** válasza:
57%

TÉL SZELEI:

Az Umber-ek két felé szakadtak ugye. Mors Umber a Boltonokkal van, Hother Umber pedig Stannis-szel. De Mors Umber is csak azért van velük, mert Greatjon Umber még mindig a Lannisterek fogja délen és fél hogy kivégzik.


Hother pedig Winterfell (Deres) előtt csapdákat ásatott, hogy amikor kijönnek a várból, akkor beleessenek. A 2000 Frey-t két ember vezeti: Ser Aenys Frey (Walder Frey 3. fia) és Ser Hosteen Frey (Walder Frey 6. fia), akik közül Aenys beleesik egy ilyen csapdába miközben lovagol és kitöri a nyakát, meghal. Aenys és Hosteen közül Aenys a jobb parancsnok, bár mindketten jó katonák. Ezután a 2000 Frey vezetését Hosteen veszi át, aminek Stannis örül, mert tudja hogy Hosteen egy rossz parancsnoka lesz a 2000 Frey-nek akik éppen ellene jönnek

2017. febr. 11. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
A te válaszodat is köszönöm!Attól tartok azonban,hogy a két Umbert kevered,ugyanis Mors(Varjúbegy) van Stannisszel és ásta a gödröket,és Hother(Szajhavész) van Deresben Roose Boltonnal.
2017. febr. 11. 16:23
 5/5 anonim ***** válasza:

Így van! Összekevertem a kettőt. Kösz a javítást!


A többit minden mást amit írtam, fenntartom

2017. febr. 11. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!