Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Érdemes megrendelem Stephen...

Érdemes megrendelem Stephen King-től a Christine-t?

Figyelt kérdés

Nagyon kíváncsi vagyok rá, mert azt hallottam, hogy nagyon jó. Eddig csak 1 King könyvet olvastam, az a Carrie volt.

Érdemes ezzel folytatnom?

A másik könyv amit el szeretnék olvasni az a Ragyogás.


2010. máj. 8. 12:41
 1/6 anonim ***** válasza:

Szerintem igen ha szeretsz

olvasni

vagy töltsd le ebook-ban :D

2010. máj. 8. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nekem sok Stephen King könyvem van, nagyon szeretem. Ha tetszett a Carrie, akkor a Christine is tetszeni fog. Különben tényleg sok könyvet meg lehet szerezni a netről pdf-ben vagy .doc-ban, csak kicsit keresni kell. Ha nem zavar, hogy a képernyőn olvasod akkor az is segíthet. Ha érdekel, akkor adok pár ötletet, hogy szerintem melyik S.K. könyvek nagyon jók még, bár persze ez egyéni ízlés kérdése is.
2010. máj. 8. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Sajnos megfájdul a fejem, ha sokat olvasok a képernyőről, ezért veszem meg őket.
2010. máj. 8. 14:40
 4/6 anonim ***** válasza:
én a christine-t nem olvastam, de a Cujo-t igen, és az szerintem nagyon jó, és még a Tűzgyújtó is :)
2010. máj. 8. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
CHristine sokkalta jobb,mint a Carrie.A Ragyogás is nagyon jó,ha megengeded ajánlom,hogy olvasd el még az Atlantisz gyermekeit,Borzalmak városát,és még sorolhatnám...
2010. máj. 11. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

(OO)=======V=======(OO)


Meglátod,megveszed,majd megöl :)))


Legjobb művei egyike

2012. aug. 25. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!