Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Mi a címe annak a könyvnek...

Mi a címe annak a könyvnek Wattpaden?

Figyelt kérdés
Tartalma:Van egy lány,aki egy táborba menne a legjobb barátnőjével,de a barátnője beteg lesz,ezért egyedül kell menni.A gyülekező helyen összeismerkedik pár emberrel,de a buszon egyedül kell ülnie.Itt jelenik meg Levi,és az ikertesója,és Levi mellé ül.A késöbbiekben összemelegednek,van némi zűr,de összejönnek.Valaki tudja mi a címe,mert olvastam,de eltünt a könyveim közül,és mist nem találom.

2017. márc. 5. 15:28
 1/1 anonim ***** válasza:
Azt hiszem valami olyasmi volt, hogy Szerelem tábor. Én személy szerint nagyon szerettem ezt a történetet.Azért nem találod, mert az írója valószínűleg letörölte. Sajnálom, én olvastam volna tovább, dehát ez van. :/
2017. márc. 9. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!