Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Milyen címet adnátok egy...

Milyen címet adnátok egy ilyen történetnek? Többi lent.

Figyelt kérdés
A történet egy lányról szól, akinek családi problémái vannak. Emelett elköltöznek édesanyjával egy új városba, ahol új gimibe jár.Itt megismerkedik új osztálytársaival. Lesz egy srác, akivel gyűlölik egymást. Vagyis folyton beszólogatnak egymásnak, meg piszkálják egymást. Röviden erről szól, akit érdekel bővebben, annak irok privátban.
2017. márc. 7. 15:42
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
3213116132132. random tiniszar.
2017. márc. 7. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

hány éves vagy? De most komolyan. Nemár... talán nagy szerelem lesz a vége? Először csalódás, aztán együtt míg nem jön a halál? SABLONOS!


Ezt jó szándékkal mondom neked, jelentheted a kommentem, nem bánom. Aki szerint nincs igazam nekem, vagy az első válaszolónak, annak egészségére.

2017. márc. 7. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
Cancer
2017. márc. 7. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Én nem mondom hogy nincs igazatok. De nem az a célom, hogy sikeres író legyek. Sőt, megcsak nem is szeretek írni.Azt is tudom, hogy sablonos. Egy barátnőmről szólna, akivel nagyon kegyetlen az élet. Szóval nem gyerekmese. Na de mindegy. Mert igazatok van.
2017. márc. 8. 06:47
 5/7 A kérdező kommentje:
Ja, és én csak címötletet kértem, nem véleményt. ;)
2017. márc. 8. 06:50
 6/7 anonim ***** válasza:
Szúrka-piszka
2017. márc. 9. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Klisé
2017. márc. 11. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!