Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Csak engem zavar, hogy a...

Csak engem zavar, hogy a Mágiaügyi Miniszter Hermione lett?

Figyelt kérdés

Hermione a minisztériumban kezdett dolgozni a Varázslény-felügyeleti Főosztályon, és nagyban hozzájárult a házimanók életszínvonalának javításához. Később átment a Varázsbűn-üldözési Főosztályra, ahol már igen magas rangot tölt be.

Voldemort hatalmának ledöntése után Kingsley Shacklebolt lett a mágiaügyi miniszter. Kingsley nem engedte, hogy dementorok legyenek az Azkaban őrei.

Ezek Rowling nyilatkozatai, és igen a 8. részt nem ő írta, így végül is megváltoztathatták a dolgot.

Viszont én nem tudom elképzelni Hermionét miniszterként, Kingsley szerintem sokkal tapasztaltabb nála. Azt se értem miért kellett Rowling elképzelését megváltoztatni?



2017. márc. 7. 18:53
 1/8 anonim ***** válasza:
48%

Fogalmam sincs erről, de ezen sosem gondolkoztam még. Olvastam ugyan a nyolcadikat, de számomra elviselhetetlenül kiábrándító volt. Szerintem borzalmas lett.


1 - Nem regény

2 - A története is rossz


A kérdésedre a válaszom: Szúrja az orromat, de azért mert a nyolcadik rész borzalmas lett.

2017. márc. 7. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Gondolom a miniszterek mandátuma náluk is lejár egy idő után, mint a mugliknál. Miért mindig Kingsley lenne az elnök? o.O
2017. márc. 7. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

#2 Igaz lehet, de akkor is Hermionét választani... Szerintem ő nem ilyen miniszter alkat.

2017. márc. 7. 19:42
 4/8 anonim ***** válasza:

Az elátkozott gyermek című fanfiction szerint? Arra ne adj sokat, nem Rowling írta:D


Sosem tudom Hermionét Mágiaügyi Miniszterként elképzelni, ahigy te is írtad, Kingsley sokkal tapasztaltabb és hozzá értőbb nála.

Amit az elején írtál hogy Rowling nyilatkozta, na én annál maradtam, sokkal neki valóbb munka.

Persze nem mintha annyira számítana hiszen csak kitalált szereplők, de azért na:D

2017. márc. 9. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
48%

Nem adok sokat az Elátkozott gyermekre és végképp nem tekintem a HP 8-as részének.

Nagyon látni, hogy nem Rowling írta, olyan logikátlan dolgok fordulnak benne elő.

És nem, én sem tudom elképzelni Hermionet miniszternek.

2017. márc. 9. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Én el tudom képzelni Hermionét miniszterelnöknek, igaz, nem most, hanem sok éves tanulás, dolgozás, tapasztalás után. Hermione nagyon okos, művelt, tapasztalt mágus, aki kellően empatikus, jó döntéshozó, tud tárgyalni, érvelni, beszél nyelveket, fontos számára az egyenlőség, mind a mágusok, mind a mágusok lények között, úgyhogy szerintem nagyon sok tulajdonsága alkalmassá tenné a posztra.
2017. márc. 15. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Én is el tudom képzelni Hermiónét. Meg ne már, hogy mindenki azt írja, hogy Hermiónénak nincs tapasztalata... Az oké, hogy annak a Hermiónénak nincs, akit az eddigi 7 részben ismertünk meg, de azóta eltelt 19 év, amiközben fogalmunk sincs, hogy mi történt vele (azon kívül, hogy összeházasodott Ronnal és születtek gyerekei). Kingsley valószínűleg azóta nyugdíjba ment, vagy csak simán öregkorára már valami könnyebb munkát választott. És amúgy Hermione a legjobb Roxfortos diákok egyike, nem értem miért ne lehetne mágiaügyi miniszter. :D
2017. márc. 15. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Előző vagyok (elírás):

*Annak a Hermiónénak nincs tapasztalata, akit...

2017. márc. 15. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!