Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » 13-14 éveseknk jó Vörös...

13-14 éveseknk jó Vörös könyv? És melyekből készült már film?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Nemsokára 14 leszek.

Most a Fallen-sorozatot kezdtem el olvasni és tetszik is. Lattam h ebből már készült film is. A Lúzerek és bálkirálynőket is ki akarom olvasni. Milyen jó vörös pöttyös könyvet tudnatok még? És vki feltudná sorolni h melyekből van film, utána néztem de nem találtam semmi értelmest ezzel kapcsolatban. Előre is köszi :)

(Lány vagyok)



2017. márc. 11. 09:42
 1/6 anonim ***** válasza:

The Duff-ról tudok, de annak köze nincs a könyvhöz.

Végzet Ereklyéinek van egy filmje és most futó sorozata is.(A sorozatot utálom :'))

Van még az Időtlen szerelem trilógia is, bár németek filmesítették meg. (Asszem fent van magyar felirattal a második részig)

Vámpírnaplókból ugye sorozat, bár szintén nem sok köze van a könyvekhez.

Üvegtrónból is sorozat készül, de még nem kezdték el a forgatást.

Skorpió vágta filmről is volt szó, de szerintem szintén nem tartanak sehol vele.

Hirtelen ennyi.

2017. márc. 11. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Vándorsólyom kisasszony különleges gyermekei (készült belőle film)

Tökéletes kémia (sztem nem készült belőle film)

Időtlen szerelem (van belőle film)

Gyémántfiú (szerintem nincs belőle)


Hirtelen ezek jutottak eszembe.

2017. márc. 11. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

A tény kedvéért a Vándorsólyom kisasszony gyermekei nem Vörös Pöttyös kiadvány. :)


Stephanie Meyer - Alkonyat, Újhold, Napfogyatkozás és Hajnalhasadás (mind a 4 részből készült film)


Jane Austen - Büszkeség és balítélet (sorozatok, filmek minden verzióban készült mozgókép belőle).


Jay Asher - Tizenhárom okom volt... (hamarosan bemutatják a tv-sorozatot Amerikában)


Kami Garcia és Margaret Stohl - Beautiful Creatures - Lenyűgöző teremtmények (mozifilm)


Shannon Hale - Vakáció Mr Darcyval (mozifilm)


Alex Flinn - Beastly - A szörnyszívű (mozifilm)

2017. márc. 11. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
46%

Ajánlok neked pár könyvet, a te korosztályodnak valók:

romantikus:


Dymphina Cusack: Ketten a halál ellen

Dreiser: Amerikai tragédia

Emily Bronte: Üvöltő szelek

Charlotte Brontë: Jane Eyre

Eric Knight: Légy hű magadhoz

Margaret Mitchell: Elfújta a szél

(Régen, a szocializmus ideje alatt Mo-on be volt tiltva, mert azt is bemutatta, hogy a néger rabszolgákat, volt, ahol emberszámba vették Amerikában, még a rabszolga-felszabadítás előtt is.)


Fábián Janka: Emma szerelme

(Fábián Janka egy ma élő írónő, de nagyon jó a könyve, olyan témájú, mint az Elfújta a szél, ami nagy bestseller volt, csak modernebb. Az Elfújta a szél régen be is volt tiltva, mert amerikai néger rabszolgák is szerepeltek benne, és nem pont úgy bemutatva, ahogy a komcsi időkben szerették volna, mert ezt a rabszolga nőt, aki egy családnál volt alkalmazva, szinte családtagként kezelték, és ez nemigen tetszett abban az időben kormányon lévőknek.)


Dreiser: Amerikai tragédia

2017. márc. 12. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
46%
Jószívvel ajánlom neked Marx A tőke című művét. Imádom, már hâromszor olvastam.
2017. márc. 12. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
46%

Sarah J. Maas: Üvegtrón (Üvegtrón, Éjkorona, a Tűz Örököse, Árnyak Királynője jelent meg eddig magyarul, nincs film)

Cassandra Clare: Pokli zerkezetek (Az Angyal, A Herceg, A Hercegnő, nincs film)

Cassandra Clare: Végzet Ereklyéi (Nem fogom leírni a részeket, meg tudod nézni magadtól is, ebből egy film van, és a sori, ezutóbbit nem tudom elmondani mennyire utálom, szóval ha engem kérdezel, ne azzal kezdd,már ha el akarod olvasni, mert iszonyú nagy csalódás)

Kierra Cass: Párválasztó sorozat(állítólag van egy film, de nem találtam erről sok infót, meg állítólag lesz egy másik is)

Aprilynne Pike: Wings sorozat(nincs film)

Joss Stirling: Lélektársak sorozat (nincs film, és nem is vörös pöttyös, de ettől még iszonyú jó)

Stephanie Meyer: A Burok ( van film, de ne nézd ,meg, mert teljesen átírja a történetet)

2017. márc. 13. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!