Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Ez tényleg így van a Hollófiúk...

Ez tényleg így van a Hollófiúk sorozatban?

Figyelt kérdés

Éppen a második kötetet olvasom, és hát belefutottam egy Spoilerbe az interneten, szóval aki szintén nem olvasta még a harmadik kötetet az NE olvassa tovább(amennyiben nem szeretne Spoilereket olvasni)!

Ebbe a párbeszédbe botlottam bele:

Blue: This is my boyfriend Gansey, and Gansey's boyfriend Adam. and that's Adam's boyfriend Ronan. and that's Ronan's boyfriend, Noah.


Maura: Wait sorry what's the situation?


Blue: Gansey is gay for Adam but he's straight for me, and he's also gay for Ronan and Ronan is really gay for Adam and Adam is gay for Ronan but but sraight for me and Noah is a ghost. and i hate Ronan.


Ronan: its not that complicated.

Szóval az írja, hogy Gansey érzelmeket táplál Adam iránt és Blue iránt is. Adam Blue iránt, és Ronan iránt is. Ronan pedig Adam és Noah iránt. Engem Adam és Ronan nem igazán foglalkoztat mivel ezt eddig is sejtettem. DE az igaz, hogy Gansey is ilyen érzéseket táplál? Nem akarok senkit megsérteni, csak azért kérdezem mert én TELJES Mértékben azt akarom, hogy Jane és Dick összejöjjön.Most akkor,hogy van ez? Gansey biszexuális? És, ez melyik kötetben található? A 4.-ben?



2017. márc. 15. 12:47
 1/2 anonim ***** válasza:

nem tudom, hogy ez igazi idézet-e, mindenesetre érdekes lenne :D viszont


SPOILER

.

.

.

.

.

.

a negyedik könyv az utolsó a sorozatban és bár ugye nem lehet még magyarul olvasni, de az biztos, hogy az Adam-Ronan canon pár lesz, tehát valószínűleg Gansey és Blue összejönnek. Én most olvasom a második részt és szerintem Gansey-nek egyértelműen Blue felé vannak csak érzései :3

2017. márc. 15. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Szerintem is ez egyértelmű,hogy ez lesz :),csak zavaró, hogy nem tudom. Köszönöm, hogy válaszoltál!
2017. márc. 17. 14:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!