Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Lehetséges a könyvkiadás...

Lehetséges a könyvkiadás Google Playen?

Figyelt kérdés

Most néztem meg, hogy ugyebár van egy könyvek része a Google Playnek, ahol epub és pdf állományokként lehet könyveket forgalmazni. A kérdésem az lenne, hogy ez a módszer mennyire jó? Mármint nagy az olvasóközönség, sok emberhez eljut, vagy m.o. mint mindenben ebben is fényévekkel le van maradva?


(Próbáltam magyar kiadókkal is kapcsolatba lépni, de 4-5 hónap várakozás után sem kaptam semmi visszajelzést. Ha nem vagy valami degenerált celeb, akkor le sem szarnak legyen bármilyen jó is az írásod.)


2017. márc. 27. 15:08
 1/1 anonim ***** válasza:

(Vagy mégsem elég jó az írásod, vagy a kiadó nem fogadott kéziratokat...)

Nem hiszem, hogy az ott megjelenő könyvek nagyobb közönséghez jutnának el, mint egy szerzői kiadású regény. Az ember általában nem igazán ilyen témákban keres a Google Play áruházban. De tegyük fel, hogy angolszász térségben mégis van akkora felvevőtábor, hogy érjen valamit - mit kezdenél vele? Gondolom magyarul írtál. Ha a fordíttatás felmerül, akkor megint érdemesebb kiadóhoz vinni a regényt.

2017. márc. 27. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!