Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Mekkora a 10x14 méretű napló?...

Mekkora a 10x14 méretű napló? Az nem kicsi? Nem olyan, mint egy zsebnotesz? Nekem kb. egy A/5 méretű kéne

Figyelt kérdés

10x14

10 cm hosszú és 14cm széles? Akkor milyen vastag?


2010. máj. 12. 10:50
 1/4 anonim ***** válasza:

Az A5-ös méret az 148,5 mm x 105 mm-es, tehát klasszikusan 15 x 10-es.


A hajó 15 méter hosszú, 5 méter széles. Hány éves a kapitány? A "milyen vastag" kérdésed pontosan ilyen...

Olyan vastag, mint amennyi lapot bele fűztek. Lehet, hogy hat darab lap van benne, akkor meglehetőségen vékony. Ha van benne 30-50 lap, akkor az már nem rossz, de lehet, hogy 17500 lappal fűzték, az meg már kellemetlenül vastag.


Tehát az általad mondott méret az A5 közeli.

2010. máj. 12. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

[link]


akkor ez egy normális könyv méret? nem akkora, mint egy zsebnotesz?

2010. máj. 12. 12:58
 3/4 anonim ***** válasza:

Basszus a szakmám megszégyenítése amit írtam :( Az általad közölt méret A6 közeli, nem A5 közeli. Úristen, ezt nagyon benéztem.

Tehát akkora, mint egy képeslap.

Az A5 az 15 x 21-es (kis túlzással) :)


Bocsánat.


Tehát az általad linkelt könyv az egy zsebnotesznyi

2010. máj. 12. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Értem, és köszönöm. Nekem ez túl pici, egy A/5 méretű napló kellene ilyesmi kénezettel. Ha régies lapjai is lennének, akkor megütném a főnyereményt.

Nem tudsz véletlenül ilyet?

2010. máj. 12. 18:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!