Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Üresnek érzem magam, miután...

Üresnek érzem magam, miután elolvastam egy Harry Potter fanfictiont. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Elolvastam a Lily Evans naplóját, és annak folytatását a Hajrá Potter - t, de most olyan üresnek érzem magam, annyira beleéltem magam, hogy hihetetlen, nem vagyok képes belenyugodni, hogy nincs több rész, vagy esetleg csak jóval késöbb lesz. Az olyan válasz, hogy majd ráunok és elfelejtem az se nyugtat meg. Ez egy csodás mű, és nem akarom elfeledni, és nem is fogom.

2017. ápr. 2. 18:31
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Óh, hányszor megtörtént velem is :) ... Kellemetlen benne lenni ebben az érzésben, de utólag visszagondolva rá, valahol még is csak jó érzés :D Elfog múlni, lefog ülepedni, akár akarod, akár nem.


Nem tudom mi a legjobb, amit tehetnél ilyenkor... Én amondó vagyok, hogy beszélgess róla, gyűjtsd ki a kedvenc részeidet a ficiből, gondold tovább a történetet, - és ha már kezd - kezd ülepedni, keress az írójától további ficiket.

2017. ápr. 2. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Persze, nekem is volt már hasonló, le is ülepedett, de ez kb. 10x olyan erős.
2017. ápr. 2. 18:40
 3/6 schwagy ***** válasza:
57%
Csapasd a Nurmengard trilogiát az segít:))))
2017. ápr. 2. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Az első válaszolóval nagyon egyetértek:)

Velem is rengetegszer előfordult ez az érzés, ami akkoriban borzalmas volt napokig, volt hogy hetekig, nem akartam új történetbe belekezdeni annyira hozzámnőtt az adott fanfiction. Ezt legerősebben három fanfictionnál éreztem: Not for Anything in the World, Harry Potter és a Belső Ellenség (plusz folytatás), valamint a Lily Evans naplója (szintén folytatással). Utólag visszagondolva ezekre nosztalgikus, kellemes érzés fog el, örülök hogy rájuk bukkantam. Nem mellesleg mindhármat újbólkezdtem az évek alatt, így a részleteket is jobban észrevettem.

Ezt tudom ajánlani, kezd újból amikor úgy érzed készen állsz, és hiába mondod hogy nem nyugtat meg, hidd el, átérzem, de mégis ezt tudom tanácsolni: idő. Az idő mindent megold majd:)


A Lily Evans naplója a legjobb magyar fanfiction amit valaha olvastam, tényleg nagyon bele lehet élni magunkat. Viszont még nincs vége!:) A Végső felvonás még csak most kezdődött, ha ez vigasztal. És nyugodtan írj ha gondolod, jobban fog esni ha kiírod magadból a gondolataidat, megvitathatjuk a kedvenc szereplőket vagy amit szeretnél:D

2017. ápr. 16. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Szóval Ennyire jó? Hallottam már róla ,de még nem olvastam el, mert azt hittem valami hülyeség...De Ennyi pozitív vélemény után biztos el fogom!!

Ezt egyébként ki írta?

2017. jún. 30. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Utolsónak: Kezdd el nyugodtan, nem bánod meg!:) Az eleje nehezen indul be (legalábbis engem annyira nem fogott meg), de aztán teljesen beleszerettem, tele van fordulatokkal, izgalommal, érzelemmel, mindennel ami egy jó történethez kell. Ráadásul a szereplők annyira könyvhűek hogy én ezt tekintem "hivatalos" Tekergő korszakos könyvnek:)

Egyébként egy botkrisz művésznévre hallgató leányzó írta, van facebook oldala is:D

2017. júl. 1. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!