Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Mit olvassak szerintetek?

Mit olvassak szerintetek?

Figyelt kérdés

35 hetes kismama vagyok, most már elég sokat pihenek és olvasgatok a telefonomon. Régen imádtam olvasni, faltam a könyveket,de mióta két éve összejöttem párommal nem nagyon olvastam mert nem értem rá, eaténkénr sem volt kedvem hozzá. Legutoljára Tavi Katát olvastam, nagyon tetszett. Szent Johanna Gimit, Bábelt olvastam ezeket ne ajánljátok. Szeretem Rowlingot, Sparksot, Dan Brownt, Laslie Laurenst, Danielle Steelt. Olyan könyveket keresek, amik kikapcsolnak. Próbáltam olcvasbini

Megmaradt Alice-nek és a Mielőtt megismertelek-et, de ezek pl nem tetszettek. Várom az ötleteiteket :)


2017. ápr. 4. 19:59
 1/5 anonim válasza:
Én tudnám neked ajánlani, mint könyvet, a 11.22.63.-at Stephen King-től, én most ezt olvasom, és eddig elnyerte a tetszésemet. Illetve ha nem akarsz könyvesboltba járkálni, akkor tudom nekem ajánlani, mint telefonos illetve számítógépes alkalmazást: a Wattpadot. Úgy tudom, hogy minden operációs rendszeren elérhető. Itt van egyébként nagyon sok jó könyv, de az ember általában csak a silány, klisék tartalmú könyveket találja meg először. Amiket itt tudok neked ajánlani: I'll be good (Dramione fanfic) (ha már írtad, hogy szereted Rowlingot), Szegény (kis)Lente panaszai, Megölni Hedviget, Szilváskert, Lelki nyomorultak, Bíborfény, Az érzéketlen illetve a West Coast. Én ezeket személy szerint nagyon szeretem, remélem neked is elnyeri a tetszésedet, ha elolvasod őket. :)
2017. ápr. 4. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

35 hetes kismama?

Ez esetben:

Emma Donoghue: A szoba

Megdöbbentő és megrázó, iszonyú jó könyv. Én alig tudtam letenni. Nem sok hasonló könyv van. Azt hiszem, nemrég film is készült belőle. Át fog értékelődni benned az anyaság fogalma.

2017. ápr. 4. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszi
2017. ápr. 4. 23:21
 4/5 anonim ***** válasza:

Pont kismamaként nem tudom, mennyire lenne jó ötlet, de a Madarak a dobozban nagyon jó könyv, engem teljesen a hatalmába kerített.

Amikor terhes voltam, én faltam a "klasszikus" lányregényeket, pöttyös és csíkos könyveket. A tűzpiros üveggömb, Szöszi trilógia, Abigél... de ekkortájt olvastam újra a Jane Eyre-t is.

34 hetesen kerültem kórházba, és a hátralvő időben olvastam el az Elfújta a szél-t, illetve a Tövismadarakat.

2017. ápr. 5. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Igen, engem is ezek vonzanak :) minden ami kikapcsol és szórakoztat
2017. ápr. 5. 18:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!