Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Szaftos (18+) sztory lesz, de...

Szaftos (18+) sztory lesz, de ez az eleje még, nektek tetszek, szerintetek jólesz?

Figyelt kérdés

[link]


Szerintetek milyen ez a story? Nektek tetszik?


Legyen folytatàsa? :D



2017. ápr. 9. 06:00
1 2
 1/15 A kérdező kommentje:

tetszik*


Kezdő vagyok, ez az első próbálkozásom. :(

2017. ápr. 9. 06:21
 2/15 anonim ***** válasza:
94%

Először kezd a helyesírás tanulgatásával :P.

Aztán ne +18-as sztorival próbálj olvasókat szerezni.

2017. ápr. 9. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
94%
Túlságosan kiakadtam a helyesírás hiányától, nem jutottam tovább a fülszöveg harmadik mondatánál, bocs.
2017. ápr. 9. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Akkor ezek törlésre kerülnek :( aztán újra kezdem, valami másik sztorit találok ki.
2017. ápr. 9. 13:37
 5/15 anonim ***** válasza:
95%

Amúgy nem lenne rossz, de áruld már el légyszi, hogy miért írod a mondat közepén random nagy betűvel a a szavakat? Nem csak a főneveket, hanem az igéket, mellékneveket is. Számomra ez nagyon furcsa, tényleg nem értem miért csinálod. A Kanadát amúgy magyarul K-val írjuk.

Nem rossz ez a Maximos történet, de érződik, hogy nagyon nincs kidolgozva, meg az ilyen beszólások, hogy "Győztem, B@ssza meg mindenki" meg "Kőgazdag vagyok" ezeket egy kicsit árnyaltabban le lehet írni, abból is lejön, hogy a csávó egy beképzelt de gazdag emberke.

Meg részletesebben írhatnál, hogy most éppen hol vannak és hogy kerültek oda. Nézd meg egy könyvben, hogy hogyan néz ki egy párbeszéd, mert formailag ez sem jó, ahogy te használod. Szóval lehetne kicsit részletesebb, de finomítottabb a stílus, ez csak gyakorlás kérdése. Nem kell új történetet kitalálni, ezt át kell írni, hogy befogadhatóbb legyen.

Sok sikert!

2017. ápr. 9. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Ha ennyire sok hibàt észleltek mások a történtben = stílus rossz és nyelvtanilag sem jó, akkor az átírással csak az a billentyűzetet koptatnám :( Csak próbálkoztam. Azért köszi nektek :(
2017. ápr. 9. 14:24
 7/15 A kérdező kommentje:
Haza érek és törlésre kerülnek, majd írok egy teljesen mást, újat vagy nem tudom. Hiába olvasok sokat, akkor sem tudtam ennél jobban fogalmazni és mindig gondjaim voltak a helyesírással. :( már ketten is írtak wattpadon (chaten)levelet,hogy ezért és ezért nekik nem tetszik, ne erőltessem ezt :(
2017. ápr. 9. 14:27
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem olvastam bele, de a hibákról és fogalmazásról annyit, hogy azt egyfelől lehet gyakorlással fejleszteni, másfelől amikor írsz, akkor nem is kell ezzel foglalkozni, a lényeg, hogy a gondolatok, meg minden ami eszedbe jut, írd le, mielőtt még kimegy a fejedből. Majd félreteszed kis időre, és később átnézed, átfogalmazod, rendbe teszed. Publikálás előtt ezt mindenképpen meg kell tenni.
2017. ápr. 9. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
De tényleg nincs baj a sztorival, csak át kéne fogalmazni, hogy értelmesebb legyen, ennyi. 5ös voltam.
2017. ápr. 9. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem olvastam el, de ne töröld, lehet elég csak átalakítani. Én a Stephen King által ajánlott módszert szoktam követni: megírom nagyjából egy részt (mondjuk 1 fejezet), aztán félrerakom pár hétre. Mikor már nem emlékszek teljesen pontosan a történetre akkor fogom, előveszem, elolvasom majd átalakítom ott, ahol nem tetszik. Nekem ez a módszer vállt be.
2017. ápr. 10. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!