Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Tudtok mondani jó fanfiction-o...

Vichan kérdése:

Tudtok mondani jó fanfiction-os oldalt?

Figyelt kérdés

Sajnos borzalmasan unatkozok és már semmilyen játék se tud lefoglalni,és ilyenkor mindig olvasok.Ami általában fanfiction, mivel szeretem olvasgatni ,hogy gondolkoznak e téren mások....Azonban már egy jó ideje a kedvenc ilyen oldalam költözés alatt áll és bárhogy keresgélek a neten nem találok olyat ami érdekelne. Ezért mostanában angolul olvasok.Bár jó az angol tudásom, az még se olyan, mintha magyarul olvasnék mert abba jobban bele tudok mélyedni.

Éppen ezért a kérdésem az lenne hogy tudtok e jó fanfiction-os oldalt vagy akár történetet is.A főbb stílus amit szeretek olvasni, az a romantikus, de a misztikusosat is szeretem.

Bárki aki tud segíteni, annak borzalmasan megköszönném, mivel meg esz a penész unalmamban.



2017. ápr. 22. 14:30
 1/2 anonim ***** válasza:
Merengőt próbáltad már?
2017. ápr. 23. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

A merengőt gyakran olvastam régen, az magyar, és találhatsz jó sztorikat. Amiket én használok:

wattpad

fanfiction.net

archive of our own

Többnyire angol nyelvű történetek, de találsz magyart is, és elég széles a repertoár, valamint jó a keresőjük.

2017. máj. 1. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!