Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Tudtok ajánlani ilyen könyvet?

Tudtok ajánlani ilyen könyvet?

Figyelt kérdés
Olyan könyvet keresek, ami folyamatos bizonytalanságban tartja az olvasót, és van benne egy olyan csavar, amire aztán végkèpp nem számít. Legfőképpen ilyen thrilleres, nyomasztó/borzongató hangulatú könyvre gondolok.
2017. máj. 1. 11:03
 1/5 anonim ***** válasza:
Stephen King könvyei ilyenek :)
2017. máj. 1. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Egyetértek az előttem szólóval, emellett nem valami bizonytalan, de fordulatos például a Battle Royale, és véres és elég undorítóan borzasztó Ania Ahlborn- Vértestvérek című könyve. A Fagyos ikrek az inkább ilyen thriller szerű, azt hiszem Tremayne az írója. De személyes kedvencem Peter Clines 14 című könyve.
2017. máj. 1. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:

[link]


A szerzőnek most jelent meg nem olyan régen a könyve, én pár nap alatt elolvastam. Volt benne pár durva csavar :)

2017. máj. 1. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Madarak a dobozban

Wayward pines

2017. máj. 2. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Zorka555 válasza:

A Battle Royale-t én is olvastam az nagyon jó!

Flavia de Luce rejtélyei

Nem vagyok sorozatgyilkos

Amerikai psycho

A halottlátó

Mr. Mercedes

Da Vinci-kód

Vörösbegy

Fertőzés

Kóma

Halálos árnyék

Hóember

2017. máj. 2. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!