Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Érdemes fanfiction. Net-re és...

Érdemes fanfiction. Net-re és AO3-ra magyar írásokat feltölteni?

Figyelt kérdés

Erre a két oldalra szoktam feltenni a fanfiction-öket, de angol nyelven. Szívesen megírnám őket magyarul, és feltölteném, de nem tudom, vannak-e ott magyarok, akik olvassák ezeket. Milyen ott az arány? Sokan vagyunk? :)

Nem kezelem olyan profin az oldalakat, hogy utánanézzek.



2017. máj. 1. 21:39
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

fanfiction-ön vannak magyar írások fenn, én szoktam ott olvasni, bár mostanában inkább merin olvasok, általában oda is feltöltik azok akik a fanfiction-re.

Az AO3-at nem ismerem.

2017. máj. 2. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm, akkor mindenképp feltöltöm!
2017. máj. 6. 20:54
 3/4 Csicsky ***** válasza:
65%
Küldtem privátban egy összeállítást, amit azoknak szoktam elküldeni, akik csak úgy kedvtelésből írogatnak, hogy könnyebben boldoguljanak az írással (linkek, tanácsok, szakirodalom).
2017. máj. 7. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen! Valóban, csupán kedvtelésből írok, nyilván némi igényességgel, azonban nagyon hasznos az összeállításod, pláne azért, mert már picit elszoktam a magyar nyelv használatától, ami pl. a szókincsemen is meglátszik.


Még egyszer, köszönöm! :)

2017. máj. 8. 18:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!