Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » A Harry Potter és az elátkozot...

A Harry Potter és az elátkozott gyermek című kötetnek lesz magyar változata is, van-e értelme?

Figyelt kérdés

Nem rossz maga a kötet, ahogy belenéztem és beleolvastam. Egészen jó, bár szerintem inkább fiktív, kitalációnak. Ez nem a megszokott munka. Az író már lezárta a történetet. Olvastam, hogy kivel mi lett, ki - kivel maradt végül és azt hiszem ennek a folytatása felesleges kicsit. Vagy valóban az írónő munkája, vagy inkább egy fiktív, amatőr rajongónak elgondolása a kötet.

Lehet, csak én gondolom így, mert biztosan vannak már olyanok, akik elolvasták. Nem tudom, lesz-e magyar változata teljesen.

Minden esetre várom a véleményeket, gondolatokat az írással kapcsolatban. :)



2017. máj. 16. 23:12
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Hogy érted, hogy "magyar változata"? Van magyarul.
2017. máj. 16. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Nem értem a kérdést. tavaly év végén megjelent magyarul.


"Egészen jó, bár szerintem inkább fiktív, kitalációnak" miért a Hp amúgy nem kitaláció? Nekem nem dokumentum-regénynek tűnik ;)

2017. máj. 17. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Már megjelent magyarul is? Én csak a Legendás állatok és megfigyelésük könyvét láttam magyar változatban.

A Harry Potter kitaláció. Én ezt nem arra értem, hanem, hogy elterjedt a rajongók körében az a hír, hogy nem az írónő írta, de ha minden igaz, így is van. Ahogy belenéztem és beleolvastam még nem magyarul, nekem sem a megszokott írónői alkotásnak tűnik, hanem egy rajongó fiktív elképzelésének az eseményekről. Tehát, amit a rajongok része említ, hogy egy rajongó folytatása.

Már csak azért is, mivel az írónőnek olvastam egy megjelent cikkében a zárási eseményeket, vagyis kivel, mi lett, hogyan alakultak a későbbiek.

Erre értem :)

2017. máj. 17. 15:47
 4/4 anonim ***** válasza:
75%

[link]


Nem nagyon lehet összehasonlítani szerintem, mert ez egy színmű, teljesen más stilisztikailag, stb. mint az "eredeti" történet.

2017. máj. 17. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!