Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Szerintetek ez egy jo alap...

Szerintetek ez egy jo alap lenne? El lehetne rajt indulni?

Figyelt kérdés

Nem egy vilagsikert szeretnek irni csak ugy magamnak de szerintetek ez egy jo alap? Nagyon nyers meg a szoveg es nagyon alap.



Meg akarok halni! Orokre veget akarok vetni a szenvedesnek! Az osszes szenvedesnek. Nyugalmat akarok. Olyan helyen lenni ahol mar nem erzek semmit se szeretetet se fajdalmat se hianyt se szomorusagot. Nem akarom tobbe latni azokat akik bantotak szoval tetel vagy barmivel. Es legfokepp ot nem azt hidtem bizhatok benn es hogy tenyleg szeret de nem ezekszarint megsem. Csak kihasznalt. Szerinte csak egy hulye kislany vagyok akivel kedve szerint szorakozhat. Megbantott es mikor ezt tudtara adtam a valasz anyi volt hogy biztam benn. Mar ertem masok mert isznak es drogaznak. Nem ertetem mert vagdossak magukat az emberek de mostmar igen es megertem oket a testi fajdalom elnyomja a lelkit minel nagyobb egy vagas egy heg minel tobbet iszik vagy drogozik annal jobban faj neki odabent valami. Gyerekes gyerekes ezt hajtogatja alandoan de ha enyire gyerekes szerinte akkor mert foglalkozik velem es mert kell meg mindig miatta szenvednem? Azt hidtem a konyvekben bonyolult a love story pedig a valosaghoz kepest semmi


2017. máj. 18. 21:59
 1/3 pptomi válasza:
100%
Indulásnak egy helyesírás ellenőrzőn kellene átereszteni. Ez így csak száraz szöveg tagolás nélkül, elég sok elírással. Rossz olvasni, mert el kellene olvasnom még egyszer, hogy értsem is amiről írsz. De így nem akaródzik, mert nem törekedtél rá, hogy viszonylag rendben legyen.
2017. máj. 19. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Az alap ne egy szövegrészlet legyen, hanem a történet felvázolva. Ebből a részletből is amit írtál nem lehet eldönteni, hogy jó alap lenne-e vagy nem.
2017. máj. 19. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Sehol egy vessző, a múltidő t-vel gondok vannak és a -val, -vel ragokkal is.


A főszereplő egyelőre egy csipogó tininek tűnik, akinek semmi tartása.


Ha csak magadnak írsz, akkor ezt más úgy sem fogja látni és minden rendben. Ha azonban meg szeretnéd majd osztani másokkal is, akkor legyél alaposabb és igényesebb.

2017. máj. 19. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!