Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Harry Potterben tanulnak...

Harry Potterben tanulnak rendes tantárgyat is vagy csak mágiát?

Figyelt kérdés
2017. máj. 23. 22:01
 1/5 anonim ***** válasza:
78%

Sötét Varázslatok Kivédése

Bűbájtan

Átváltoztatástan

Jóslástan

Bájitaltan

Seprűlovaglás (ez csak első évben)

Számmisztika

Rúnaismeret

Mugliismeret

Asztronómia

Mágiatörténet

Legendás Lények Gondozása

Gyógynövénytan

2017. máj. 23. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Mármint úgy gondoltam, hogy töri, matek. 11évesen bekerülnek a Roxfordba, már tudnak írni,olvasni, számolni, de ennyi.
2017. máj. 23. 22:25
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem tanultak! De szükségük sincs rá, a varázsvilágban mindent meg lehet oldani varázslással, mondjuk sosem értettem, hogy egy olyan gazdaságban, ami rabszolgamunkán (házimanók) meg maguktól dolgozó elvarázsolt eszközökön alapszik egyáltalán, hogy lehet szegénység meg hatalmas vagyoni egyenlőtlenségek?
2017. máj. 24. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Tanultak csak vagy más néven vagy nem kifejezetten úgy, ahogy mi.

Mágiatörténet: ebben foglalkoztak a mágikus világ történelmével.

Mugliismeret: ebben szerintem azért foglalkoztak a ,,muglik" történelmével is.

Matek tudásra meg szerintem csak az alapvető kell, összeadás, kivonás, osztás, szorzás, azt meg előtte otthon megtaníthatták nekik a szülők.

2017. máj. 25. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
most elgondolkodtam, hogy ezek a gyerekek ugye a muglivilágban is tankötelesek, szóval ott hogy magyarázzák ki, hogy nem járnak iskolába? azt mondják, hogy "bocs, de mi a mágiaiskolába járunk", vagy mi? van a Roxfortnak egy fedőintézménye, ami olyan, mint egy rendes magániskola, és az igazolja az állam felé, hogy a gyerekek járnak valahová, vagy hogy van ez? :D
2017. júl. 2. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!