Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Szerinted ki játszhatná el az...

Szerinted ki játszhatná el az O'Shea testvéreket, ha a Burok című könyvet megcsinálnák filmben?

Figyelt kérdés
2010. máj. 17. 20:58
 1/9 anonim ***** válasza:
0%
A Twilight szereplői! Csillagtök Robi!
2010. máj. 18. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
0%
Fogalmam sincs! De jó lenne ha megcsinálnák, mert megvettem a könyvet és ott porosodik 1 éve a szekrényemen... Nincs erőm elolvasni, annyira nyakatekert, hogy elvesztem a fonalat...
2010. máj. 19. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Első,olvasd el,nagyon jó,nekem egy hétig tartott,és azért ilyen sokáig,mert laptopról olvastam.Utolsó,ha a Pattanás gyerek játszik benne,én nem nézem meg!Szerintem Iannak Kellan Lutz lenne az legjobb...
2010. máj. 20. 19:02
 4/9 anonim ***** válasza:
Hehe, én amikor olvastam Kyle-t képzeltem Kelannak:) Egyébként nem tudom, magam részéről jobb lenne ha békén hagynák könyvnek, mert félő hogy a filmet nem tudják úgy vissza adni majd, és elrontja az egészet...De ez privát vélemény:)
2010. máj. 21. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Én úgy tudom, hogy meg fogják filmesíteni... És egy csomó oldalon láttam, hogy úgy vélik, Iant Ian Somerhaldernek kéne játszania. Lehet... Kyle meg mondjuk Paul Telfer. Szerintem.
2010. máj. 21. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

17:10,az úgy oké,mert én kettőjük között nem tudok választani,de az egyik barátnőmmel így félálomban hajnali 2 körül megbeszéltük:

"-Tiéd lehet Ian,ha átengeded nekem Kyle-t!

-Oké..."

Tehát,mivel Kellan a kedvenc színészem,ez így jó lesz:)

2010. máj. 23. 21:09
 7/9 anonim ***** válasza:

Két töketlen 540 kilós "férfi" fogja játszani őket.

Egyébként Kylet is meg Jaredet is...

2012. máj. 28. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Kylet véletlen írtam oda már rájöttem. :D
2012. máj. 28. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Megvan a cast már, és iszonyú. Nem hittem volna, hogy az Alkonyatnál jobban el lehet cseszni egy ilyen könyv szereplőit, de itt aztán tényleg az összes szereplőt elb.szták, ráadásul mindenkin vagy tíz évet fiatalítottak, hogy a tini kislányok is nyáladzani tudjanak. Fú, de utálom Hollywoodot...
2012. júl. 26. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!