Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Tudnátok segíteni Harry...

Tudnátok segíteni Harry Potter (könyvet! ) elemezni az alábbi szempontok alapján?

Figyelt kérdés

Már egy két válaszelem is sokat segítene! :)


A mű keletkezési körülményei és háttere

A cím elemzése

A téma kibontása, tehát nem a cselekmény elmondása, hanem a mű tartalmának kérdésköre, a mondanivaló kifejtése

Helyszín, idő

Szerkezeti kép

Jellemek, jellemábrázolás, Konfliktusok

A mű eszmei mondanivalója, eszmeisége

Nyelv és stílus

A mű helye a szerző munkásságában, az irodalomban

Regény- és novellatípusokba való besorolás


2017. jún. 20. 13:22
 1/4 anonim ***** válasza:
79%

Na, megint a gyakori kérdések írja meg egy kamasz háziját... Annyira utálom az ilyen kérdéseket, de annyira.

Ha valamit nekiállnál, akkor akár át is olvasnám és segítenék javítani. De ez, hogy SEMMI energiát nem fektetsz bele... Nem érdemel semmit.

2017. jún. 20. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
77%
Az előző tökéletesen leírta, amit én is akartam.
2017. jún. 20. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Mivel hozzátettem, hogy egy-két elem is sokat segítene, az azt jelenti, hogy én dolgozom ki, és ötleteket, segítséget várok az alábbi szempontokhoz. :)

De azért köszi! Mellesleg az iskolaidőnek már vége van. :)

2017. jún. 20. 20:01
 4/4 anonim ***** válasza:

Ok, én most jóindulatú leszek és feltételezem, hogy olvastad (legalább az első részt).


Mi az amit tudsz és mi az amiben pontosan segítségre van szükséged?

És mire kell? Beadandó?

2017. jún. 20. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!