Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Szerintetek ma lehet sikere...

Szerintetek ma lehet sikere Magyarországon egy jól megírt fantasy könyvnek?

Figyelt kérdés

Egy ismerősöm a napokban megmutatta az elkezdett könyvét(fantasy-kaland-romantikus regénynek készül) és azt kérdezte tőlem, szerintem lehet-e vele sikere, ha eladja egy kiadónak. Én nem tudtam, mit mondjak neki, ezért kérdezem most a hozzáértőktől/fantasy könyvek olvasóitól.

Tudom, látatlanban elég nehéz róla bármit is mondani, de egy jól, választékosan megírt történetről van szó. Azért nem profi szint, de ő is tudja, hogy van még hová fejlődnie. A téma ötletes, szerintem nem elcsépelt (persze azért megvan a fiú, a lány, meg a küldetés, de rendesen átszőve csavarokkal, izgalmakkal -legalábbis szerény fantasy rajongó személyem szerint).


Mindezek ismeretében arra lennék kíváncsi, hogy szerintetek ma, a videójátékok és számítógép előtt görnyedő fiatalok korában lehet-e sikere egy ilyen elképzelt világban játszódó könyvnek, egy eddig ismeretlen írótól.

Tudom, erre a kérdésre nem egyszerű választ adni, de előre is hálás vagyok minden próbálkozónak!



2017. jún. 26. 23:11
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon sokan olvasnak még a gépezés mellet. És lehet sikere, egy izgalmas könyv sokakat magával ragadhat.

Ajánlom a libri könyvkiadót

2017. jún. 27. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Próbálja meg az Aranymosás pályázatot. Ha túljut az előszűrésen, a lektorokon és a kiadó vezetője is rábólint akkor kiadják. Sok magyar szerzőnek jelent már meg így a Könyvmolyképzőnél könyve.
2017. jún. 27. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat, javaslatokat!

Ezt a pályázatot mindenképpen megemlíteni, köszönöm!:)

2017. jún. 27. 22:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!