Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Valamilyen oldal az interneten...

Valamilyen oldal az interneten, ahol irhatok könyvet és olvassák?

Figyelt kérdés
Olyan kéne, ahol nem muszáj egyszerre az egész történetet feltenni, hanem irhatnám fejezetenként például, és ahol az emberek olvassák is?
2017. júl. 5. 16:26
 1/9 anonim ***** válasza:
Mondjuk bármelyik blogszolgáltató!
2017. júl. 5. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Nem szeretnék saját blogot irni, nem értek annyira ehhez.
2017. júl. 5. 17:06
 3/9 anonim ***** válasza:

Wattpad?

Vannak egész jó könyvek is. Csak egy a hátrány. Én speciel hányingert kapok a rengeteg igénytelen könyvtől ott. Pocsék helyesírás, nulla történet, semmi kidolgozás, természetesen 18+ olyan kislányoktól akik a Tumblin nézik a felnőtt tartalmakat és még életükben nem voltak senkivel, stb. Meglepődsz, de ezeken a könyveken több tízezres megtekintés van, a kommentekben meg a sok kisgyerek nyálat csorgat és a ,,kövit!!!❤❤😍😍😍😍😏😏😏👌👌👌" követeli.

2017. júl. 5. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Jajj, nee. Már ahogy elolvastam ezt rám jött a röhögés. 12 évesen már csak tudják, hogy mi hogy megy.
2017. júl. 5. 23:35
 5/9 anonim ***** válasza:
#3mas vagyok. Évek óta Wattpadezem. Sajnos az a helyzet, hogy az igazán jó könyveket elfedik a retkek. Ha nem valami nagyon 18+osat írsz, kicsi az esélyed kitörni, pláne ha nem fanfiction. Amikor én írtam, annyira nem kaptam visszajelzést, hogy a kedvem is elment tőle. Pedig szerintem érdekes történet volt. Egy középkori frania szerelmi dráma a pestis idején. Csak mert nincs benne legalább egy One Direction tag és nem szól Arról, így esélyem se volt, hiába feccöltem bele időt.
2017. júl. 5. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Beleolvastam este még 1-2 "könyvbe" és hát azonnal lesült, hogy tényleg olyan irhatta, aki nem élt át még ezek elott semmiféle kapcsolatot egy sik emberrel.
2017. júl. 6. 08:28
 7/9 anonim ***** válasza:
Jaj ugyan gyerekek, nem csak a Wattpadon van ez. Most mindenkinek 18+os szadomazo könyvek kellenek a Szürke 50 árnyalata miatt. A történeted nem erről szól, akkor nem is érdekli őket. Rendes könyveknél is így van, elég csak megnézni az eladási top listákat megnézni.
2017. júl. 7. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Bátorkodom ajánlani a Merengőt. Ez ugyan legfőképp Harry Potter fanficekkel foglalkozik, lehet saját sztorit is feltölteni (van is fönt sok) és ellenőrzik, hogy mi kerül fel, így nincs tele igénytelen sztorikkal. Meg sokan is olvassák.
2017. júl. 10. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:

Szia. Én évek óta blogspoton írok és szerintem nagyon egyszerűen kezelhető és viszonylag normális történetek vannak fent. Persze én is láttam már igényteleneket, de nem ez a jellemző.

Oda akkor írsz, amikor neked tetszik, ha nincs időd akkor akár hónapokat is kihagyhatsz. :)

2017. okt. 15. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!