Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Csak szerintem van enyhe...

Csak szerintem van enyhe zavarban Reni a Szent Johanna gimi meretevel kapcsolatban?

Figyelt kérdés
Ugye osszesen 96 diak van (12×8), de van peldaul a tavaszi fesztival, amin a diakok tobb mint fele eload valamit, a tobbi meg korbenez. Es az is fura, hogy van egyaltalan tobb, mint mondjuk 10 diak, hogy megnezze az eloadasokat, ha a legtobben valamilyen szakkornek a tagja. Meg a tornaterem mekkora lehet? Kell benne focizni, de azert bulikon mindig tomeg van a szinpad elott, sot, meg a lelatokon is ulnek elegen. Lehet, hogy csak nekem nem jo a 'terlatasom'? :D

2017. júl. 15. 12:05
 1/9 anonim ***** válasza:
91%

Ha csak ennyi logikátlanság lenne benne...


Csak fiú-lány párban lehet Valentin buliba menni, külsőshöz engedély kell, viszont a suliban alig van lány.

Arra sincs magyarázat, miért vannak többségben a fiúk.

Hogyan lehet eltiltani valakit a tanéven kívüli cserediákosságtól?

Hogy megy Reni Párizsba, amikor ott még bőven tart a tanítás.

Ha már Párizs, akkor Reniéknél miért volt mindig tengerparti nyaralás, ha a gyerek már öt éves kora óta a francia fővárosba volt szerelmes?

A pletykarovat több szempontból is törvényellenes, rengeteg per lenne belőle, akkor miért engedélyezik?

Eleve a magazinra mi szükség van? Főleg havi szinten?

stb.

2017. júl. 15. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
0%
1. Válaszoló! Lányoknak nem lehet partner nélkül menni de a fiúknak lehet! Az egyik részben említik hogy csak a lányok nem mehetnek be partner nélkül mivel mindegyiknek jutna
2017. aug. 7. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
0%
És minden iskolában van havi szinten iskolaújság
2017. aug. 7. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
0%
És nyári szünetben megy Párizsban és úgy hogy az iskola finanszírozza és simán megvonhatják tőlük így nem mehetnek
2017. aug. 7. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
0%
Miért kéne magyarázat arra hogy miért vannak többségben a fiúk? És az egyik részben írja hogy nem megy el egy kirándulásra mert a szüleinek sok pénzt kellene fizetni és gondolom Párizsnál is így gondolta
2017. aug. 7. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
10%
A pletykarovatból meg nem lenne semmi balhé mert akkor Máday nem engedné..Ha van bármi kérdésed a témával kapcsolatban nagyon szívesen jövök és kiállok az egyik kedvenc könyvem mellett!Hisz te csak keresed benne a hibákat mert valamiért nem tetszett.De mondom..nyugodtan vitazhatunk is B)
2017. aug. 7. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
9%
És kérdező nagy tornatermük lehet mert ha nem vetted volna észre akkor írta hogy simán ketté lehet osztani úgy hogy a két csapat akik bent vannak még csak ne is hallják egymást és sok szakkör sok szakkör van és a tavaszi fesztiválon pont mondta kinga hogy harmincan dícsértek meg úgyhogy a többi simán eloszlik a szakkörök között
2017. aug. 7. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Nah ezt én sem értem. Meg suliújság is minek 96 gyerkőcre? :D
2019. nov. 9. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
66%

MOst nem azért, de honnan vettétek a 96 diákot? Honnan jött a 12*8?

Az hogy az ő osztályukban mennyien voltak, az tudott, de a többi lehetett magasabb számú osztály is.

2021. febr. 15. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!