Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » A Harry Potterben melyik...

A Harry Potterben melyik órákon vannak összevonva a különböző házak tanulói?

Figyelt kérdés

Ha jól emlékszem, nem minden órán vannak együtt. Például SVK-n, meg bűbájtanon, átváltoztatástanon csak griffendélesek vannak.


Viszont mondjuk gyógynövénytanon, vagy bájitaltanon együtt vannak a hugrabugosokkal, mardekáeosokkal. De összesen hány ilyen összevont csoportos órájuk van? Melyek ezek?


Előre is köszi:)



2017. júl. 15. 18:20
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem emlékszem, hogy volt leírva, de én mindig úgy képzeltem. Hogy minden óra közösen van valakikkel, mert elég kevés tanár van.
2017. júl. 15. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
én arra emlékszem hogy az O.W.L. vizsga után az utolsó két évben már nem házak szerint jártak órára, hanem azok a tanulók akiknek jól sikerült a vizsgája az adott tárgyból és felvették
2017. júl. 16. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Igen, ezt én is tudom:)

Azért köszi, megy a zöld.

2017. júl. 17. 15:27
 4/4 anonim ***** válasza:
88%
Én úgy értelmeztem (és vettem észre), hogy minden órán együtt vannak az első években, SVK-én is (a második részben pl. Harry Malfoy-jal párbajozik), meg bűbájtanon is (a jelvények színéből látszik), és a RAVASZ után változik meg a rend... De elég régen volt. :)
2017. júl. 18. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!