Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Melyik volt a legijesztőbb...

Melyik volt a legijesztőbb horror könyv, amit valaha olvastatok?

Figyelt kérdés

Elsősorban nem gyilkossági/véres/undorító történetek érdekelnek, azok valahogy nem keltik fel az érdeklődésem.

Inkább természetfeletti dolgokhoz kapcsolódót keresek (szellemek/démonok/bármi, ami természetfeletti). Ilyen témában mi volt a legijesztőbb könyvélményetek, ami tényleg megrázott titeket, amit éjjel csak lámpafénynél mernétek elolvasni? Annyi horror könyvet elolvastam már, de valahogy immunissá váltam rájuk, semmi nem tud megijeszteni:D Hátha tudtok ajánlani valami olyat, ami igen.


2017. júl. 27. 09:14
 1/5 anonim ***** válasza:

Heló!


A Darren Shan Démonvilág 4. része (Áldozat). Ennek volt talán a legnyugtalanítóbb hangulata. Viszont én még gyerekkoromban olvastam (ifjúsági könyvek ezek)


Szerintem próbálkozz meg ezzel: Egy ördögűző tapasztalatai

2017. júl. 27. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Engem is érdekelnének ilyen könyvek :/
2017. júl. 27. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Stephen King: Cujo


Nem volt félelmetes, inkább nyomasztó és nyugtalanító.

2017. júl. 27. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Darren Shan Démonvilág sorozatát és a vámpírosat is olvastam. Inkább ifjúsági könyvek ezek, egyáltalán nem voltak ijesztőek, viszont a cselekmény mindig magával ragadott, egy-két szereplőt is megszerettem, élmény volt elolvasni mindkét sorozatot.

Az ördögűző tapasztalatait még nem olvastam, utánanézek.

A leírásból kifelejtettem, hogy a legtöbb Stephen King-könyvet olvastam már, azokat ne nagyon írjatok.

A Cujo is köztük volt, tetszett, de sajnos ez sem volr ijesztő, azonban a kutyát sajnáltam:(

Köszönöm a válaszokat, jöhetnek még tippek!

2017. júl. 28. 18:26
 5/5 anonim ***** válasza:
A Ragyogás Stephen Kingtől.
2017. júl. 29. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!