Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Regebben olvastam egy konyvet...

Regebben olvastam egy konyvet a cimet elfelejtettem a tartalmat meg nagyabbol tudom. Ismeritek?

Figyelt kérdés
. Egy voros haju lanyrol szol akinek itt kell hagynia mindent es a szuleivel (tudosok) el kell h utazzon egy masik bolygora. Hibernaljak oket es ugy rakjak az urhajora. Kesobb a nem vart fordulat az h a csajt veletlenul felebresztik a hibernalasbol (pedig nem szabadott vna) es igy kerul a kepbe koros (aki azert kapta ezt a nevet mert o lesz az urhajo kapitanya ha betanul es a felette valo elpatkol) koros ( aki felebresztette de ez kesobb derul ki) segit a lanynak es kozben elkezdik megkedvelni egymast (a csajt mindenki keruli es torszulottnek nevezik el mert sokkal masabb mint ok kinezetre. Aztan valaki elkezdi gyilkolni a hibernalt embereket es ok probaljak kideriteni h ki? Es miert? . Ja es meg van valami evente egyszer az űrhajon van olyan h "parzasi idoszak"ilyenkor mindenki mindenkivel lefekszik mert belekevernek valami port a vizbe amitol mindenki beindul.
2017. okt. 8. 06:09
 1/2 anonim válasza:
Szerintem ez a Túl a végtelenen lesz. :)
2017. okt. 8. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Igen koszi😁
2017. nov. 8. 21:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!