Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » SzJG-ben mikor van ez a resz?

SzJG-ben mikor van ez a resz?

Figyelt kérdés
Reni hajnali kettokor atmegy Cortezekhez, hogy elnezest kerjen tole valamiert. (Miert is?)

2017. okt. 14. 15:49
 1/6 Juju Dudu válasza:
0%
Nem volt olyan resz.
2017. okt. 14. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Az Útvesztőben (7. kötetben) igenis bolt ilyen. És azért ment át Cortezhez, mert a fiú közölte vele, hogy a szülei szeretnék, ha Amerikában tanulna tovább, Reni erre meg totálisan kiakadt. Aztán meg rájött, hogy kissé önzőn viselkedett, így elment Cortezhez, bocsánatot kérni és közölni vele, hogy számíthat rá, bármi legyen.:)
2017. okt. 15. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Ész Olimpia válasza:
Ez hanyadik oldalon volt? Engem is érdekel.
2017. okt. 16. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 PumPumka!! válasza:
Pontosan nem tudom de elol valahol mert kb a 32. oldalon kiderul Reni ösztondija es meg azelott van aszthiszem de ha valaki maskepp tudja nyugottan javitson ki csak en igy emlekszem
2017. okt. 16. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha egyre gondolunk, az Útvesztőben a 281. oldalon kezdődik ez a fejezet. :)
2017. okt. 16. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
A hetesben (útvesztő) elnézést kér hogy nem támogatta a szülei döntésében... Remélem segítettem...
2019. febr. 6. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!