Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Stephen King: Tórtúra művében...

Stephen King: Tórtúra művében Annie miért kínozta Pault?

Figyelt kérdés
Még csak a filmet láttam. A könyvet még nem olvastam.

2017. okt. 22. 16:34
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Elég rég olvastam, de úgy rémlik, azért kínozza, hogy Paul megírja az új Tortúra könyvet, amit csakis kimondottan Annie kap meg (aki ugyebár egy megszállott rajongó).
2017. okt. 23. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Akkor már értem! Ment a zöld kéz!! ;)
2017. okt. 23. 14:32
 3/7 A kérdező kommentje:
És ha Paul megírta volna a könyvet akkor utána vajon mit csinált volna vele Annie? Megöli!? De mért ölte volna meg ha "szereti" és rajong érte?? Na mindegy!
2017. okt. 23. 14:34
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem miután megkapta volna, amit akar, akkor vagy további könyvek írására kényszerítette volna, vagy pedig megöli, ezzel biztosítva, hogy Tortúra és Paul örökké az övé lesz. Az a nő elmebeteg volt, kizártnak tartom, hogy egy ilyen ember, miután megkapja, amit akar, akkor elengedi a foglyát (akiért szélsőségesen rajong, és szentül hisz benne, a sors sodort az ölébe), és éli tovább a mindennapi életét.
2017. okt. 23. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Annie őrült, nem úgy gondolkodik, mint az emberek, (INNENTŐL SPOILER) evvel együtt kiszámítható a viselkedése, a könyv nagyon részletesen le is írja, Paul hogyan tanulja meg kezelni, már amennyire a lehetőségei megengedik. A könyvben Annie meg akarja ölni magával együtt a regény elkészülte után, mert tudja, hogy csak idő kérdése, mikor lepleződik le. Paulnak úgy kell haladnia, hogy ne haladjon, csak a látszatot tartsa fenn.
2017. okt. 23. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Értem. Köszönöm szépen a válaszokat!
2017. okt. 23. 20:30
 7/7 anonim ***** válasza:
Azért kínozta, mert nem olyan befejezést írt a Paul által utolsónak szánt műben, amilyet Annie akart. Nagyon jó könyv/film, a filmet legalább 6-7-szer láttam, de a könyvet is elolvastam egyszer (sajnos a filmet láttam előbb, de lehet ez jobb is így), a könyv sokkal részletesebb és brutálisabb.
2019. máj. 19. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!