Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Idegen nyelven olvasok!...

Idegen nyelven olvasok! Eredeti (angol) nyelvu konyv ebben a honapban jelenik meg kulfoldon. Mikor lesz elerheto Magyarorszagon?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy hivatalosan a forditott valtozat januarban jelenik meg itthon.

De en angolul szeretnem elolvasni, es Angliaban, illetve az USAban most oktober vegen jelenik meg.

Az angol valtozata ilyenkor mar elerheto lesz itthon is? (Esetleg par nappal-hettel kesobb?)

Probaltam az iro honlapjan rendelni mar de csak Angliaba es Amerikaba szallitanak.

Van itt olyan esetleg, aki idegen nyelven olvas konyvet es jartas a temaban?

Vagy tud esetleg olyan kulfoldi oldalt, ahonnan szallitanak magyarorszagra?

Koszonom elore a valaszokat!


2017. okt. 23. 09:55
 1/4 anonim ***** válasza:

Ha angolul akarod elolvasni, akkor megrendeled a bookdepository.com-ról és kész. Postaköltség nics, annyit fizetsz, ami oda van írva.

Magyarországon egyáltalán nem elérhető minden külföldön megjelent könyv, sőt.

2017. okt. 23. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Nagyon szepen koszonom! En eddig a booklinerol rendeltem angulul a konyveket. Hat sokkal dragabb is volt, de eddig nemtalaltam olyan oldalt, ahonnan mindenhova szallitanak.

Te rendeltel mar onnan? Biztonsagos?:)

2017. okt. 23. 10:58
 3/4 anonim ***** válasza:
Olyan kétszáz könyvet vettem már a Bookdepositoryról.
2017. okt. 23. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én is rendeltem már többször a bookdepository-ról, teljesen megbízhatóak. :)
2017. okt. 29. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!