Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Harry Potter és a tűz serlegéb...

Harry Potter és a tűz serlegében lenne egy kérdésem?

Figyelt kérdés
Tom Denem miért Ginnyt akarta megölni,mivel úgy tudom hogy Mardekár Malazár a sárvérűektől akarta megtisztítani az iskolát,de a Weasley-család aranyvérű volt.

2017. okt. 29. 23:53
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Ugye Ginnynek adta naplót Lucius, így egyrészt ő volt ott Tomnak, másrészt pedig, őtőle nem is megtisztítani akarta az iskolát, hanem belőle nyerte az erejét, és ha belegondolsz Voldemort aranyvérmániás maszlagjába, lenne értelme, hogy egy aranyvérűtől szívja el a naplóbeli emlék/lélekrész az erőt.

Másrészről ugye akinek a tényleges tisztítást kellene végeznie az a baziliszkusz.

(Amúgy meg ez hol a tűz serlege? Inkább a titkok kamrája, nem?)

Remélem hasznos volt válaszom.

2017. okt. 30. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Ez nem a tűz serlege...
2017. okt. 30. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
87%
+olvasd el a könyvet, abból minden kiderül... de még a film rendezői változatából is... aminek asszem nincs szinkronja
2017. okt. 30. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!:)

Igen véletlenül elírtam a címét:D

Kb 8-10 éve olvastam mind a 7 részt de lehet majd újraolvasom.

2017. okt. 30. 17:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!