Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Szerintetek Cortez miért jött...

SZJG FANGIRL kérdése:

Szerintetek Cortez miért jött össze Vikivel? Ha Renit akarta volna féltékénnyé tenni, az gáz. Mert nem gondolt bele, hogy Reni mit érezhet. Többi lent!

Figyelt kérdés
De Cortez tényleg szerette Vikit???

2017. okt. 30. 07:33
 1/8 anonim ***** válasza:
60%
Felfedezte fél amerikát, hát hogyne jött volna össze vikivel
2017. okt. 30. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
74%
Nem tudom, mert elméletileg a tizediket is csak Reni miatt kezdte el a Szent Johannában. Lehet, hogy az együttesben jobban megszerette Vikit, mint Renit, vagy lehet, hogy csak tényleg féltékennyé akarta tenni Arnold miatt... tényleg fura.
2017. okt. 30. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
73%
Mert tini srac volt hormonokkal...
2017. okt. 30. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
98%
Laurától is megkérdezték. Szó szerint így mondta “AZÉRT voltak együtt”. Direkt fogalmazott így, a kisebbek miatt. Nem hiszem, hogy szerelmes lett volna Vikibe. Csak egy csaj kellett akivel elütheti az időt s kavarjon vele.
2017. okt. 31. 05:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
89%
Azt írta a 8-ban, hogy ő aféle "haver" volt...:)
2017. dec. 22. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Több oka is lehetett.

1) Azt hitte, Reni Arnolddal van / alakul köztük valami, és féltékennyé akarta tenni Renit.

2) Ugyanezen okokból felejteni akart Vikivel. El tudom képzelni, hogy megpróbált tényleg beleszeretni Vikivel, hogy túlléphessen Renin (Ugye Cortez mondta is, hogy azt hitte, Reni nem állna le vele).

3) Tizenéves srác hormonokkal, valószínűleg jó lett volna már valakivel neki is lefeküdnie. Renivel sehogy nem álltak a dolgok, ha már akkor összejönnek, akkor is évekett kellett volna Renire várnia, aki köztudttan kissé prűd, Viki viszont bevállalós, és az írónő szerint nagyon dögös, szerintem biztos, hogy voltak is együtt.

2019. nov. 9. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
82%

#5-ös! :D Azt Ricsi mondta, és szerintem csak Reni előtt próbálta szépíteni a dolgokat :D

Én pl nem smárolok meg járok a haverjaimmal, és nem teszek ki rólukat "Pasim" képcímmel :D

2019. nov. 9. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Azért nem gondolt bele hogy Reni mit érezhet, mert nem tudta hogy a csajszi szerelmes belé.
2022. febr. 9. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!