Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Miről olvasnátok szívesen?

Miről olvasnátok szívesen?

Figyelt kérdés
Az internet csodálatos bugyraiban többnél több történet található, amelyek már a végtelenségig kivesézték a meleg szerelem témáját, ám én mégis szeretek ezen a vonalon alkotni. Kíváncsi lennék, lenne-e olyan elem, történeti vonulat, amelyről még nem olvastatok, vagy éppen nem eleget olvastatok? :) Tekintve a karakterábrázolást, a sztori menetét, és végkifejletét egyaránt. Miről olvasnátok a legszívesebben?

2017. okt. 31. 17:03
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Egy olyan főszereplőről, aki nem elesett és szerencsétlen, meg ilyen tipikus stalker, hanem mondjuk határozott, karakán, humoros, talpraesett, de nem talál rá a szerelem. (aztán a végén persze majd mégis :D)
2017. okt. 31. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
100%
Egyetértek az előzővel. Szívesen olvasnék én is egy olyan történetet.
2017. nov. 1. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

- olyan könyv, ahol nem jóképűek és jótestűek a szereplők, vagy legalábbis a főhős nem feltétlen az iránt érdeklődik, aki a legjobb testű pasi a suliban

- viszonzatlan szerelem / heteróba beleszerető meleg, és hogy ezt hogyan tudja feldolgozni, hogy alakul a kapcsolatuk, ha előtte haverok voltak

- olyan könyv, ahol nem központi téma az, hogy "fujj, a szemét osztálytárs/munkatárs homofób, és nem fogad el engem" (és emellett nemcsak a dugásról szól)

- idősebb szereplők (30+)

2017. nov. 2. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Az nekem is tetszene, ha nem kis elesett tinik szerelméről szólna, hanem felnőtt férfiakéról, akik talpraesettek, és nem szerencsétlenkednek annyit. :D Plusz engem még a slash fantasyk is nagyon érdekelnek, azokkal nem tudok betelni. :)

Az eddigi történeteidet át tudnád küldeni? :) Én kíváncsi lennék rájuk. :)

2017. nov. 2. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Látod. Én is ilyenekről olvasnék szívesen!

Minden ilyenfajta téma érdekel.

És ha lehet csatlakozni, akkor én is szeretnem olvasni az írásaidat!

Előre is köszi!

2017. nov. 2. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!