Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Egy kötetes mangák?

Egy kötetes mangák?

Figyelt kérdés
Tudnátok olyan mangát ajánlani, ami egy (maximum két) kötetes? Előnyben részesítem a lélektani, illetve drámai műfajokat. (De szívesen fogadok mást is. :D ) Valami hasonló érdekelne, mint a nemrégiben megjelent She and her cat.

2017. nov. 2. 00:43
 1/3 anonim ***** válasza:
77%
Hát, ha már pont ezt említetted, akkor Sinkai mester többi művének mangaadaptációját is ajánlom. Nekem a Voices of a Distant Star volt az egyik első anime, amit láttam, és az ebből készült manga az egyik első manga, amit olvastam. Szóval számomra eléggé kedves mindkettő. :)
2017. nov. 2. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Inio Asano-nak van több egykötetes műve is, pl Nijigahara Holograph, szerintem a modern manga legkiemelkedőbb alakja a csávó.


Meg ez egy elég jó lista még, szemezgess:

[link]

2017. nov. 2. 02:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a hasznos válaszokat!:)
2017. nov. 16. 23:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!